×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.6°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
12. februāris, 2018
Drukāt

RD sniega lielgabali “nokauj” maģistrālo ūdensvadu. Bez ūdens paliek 350 dzīvokļi (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Nikita jau 12 gadus strādā par apsaimniekotāju divās augstceltnēs Imantā. Pārsteigums bijis agri no rīta, kad pēkšņi viens pēc otra apsaimniekotājam sākuši zvanīt nama iedzīvotāji. Visi zvanītāji sūdzējušies, ka 7:00 no rīta dažādos 24 stāvu ēkas stāvos nav pieejams ūdens, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Apsaimniekotājs pārbaudījis namu teritoriju un savas iekārtas, taču kļūmi savā pusē nav atradis. Sazvanot “Rīgas ūdens” avārijas dienestu, darbinieki nav spējuši atbildēt, kādēļ daudzīvokļu namam nav pietiekams ūdens spiediens.

Nikita Jevsejevs, namu apsaimniekotājs:” Ūdens nebija līdz 17:00 vakarā. Galvenā problēma ir tā, ka šādos apstākļos netiek ievēroti ugunsdrošības noteikumi.
Ja notiek ugunsgrēks, sistēmā nav ūdens, mēs neko nevaram izdarīt.”

Blakus Nikitas apsaimniekotajiem namiem Rīgas Dome šogad ierīkojusi aptuveni 400 metrus garu slēpošanas trasi. Sniega uzturēšanai tajā tiek izmantoti tā saucamie sniega lielgabali.Pēc ūdens spiediena regulatora saplīšanas sniega pūšana tika pārtrauka un šobrīd vairs netiek plānots to atjaunot.

Vairāk pievienotajā video:

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ņiluška ar spainīšiem varēja panēsāt ūdeni,pierādīt ,ka patiešām rūpējās par iedzīvotājiem un viņu drošību nevis sniega pūtējiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+