×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
3. novembris, 2015
Drukāt

Rīgas domes “Facebook” kontā var nobalsot par pilsētas logo (5)

Riga_logo_balsojums

Rīgas domes “Facebook” kontā var nobalsot par pilsētas logo, aģentūra BNS uzzināja domē.

Nobalsot par vienu no astoņiem logo var līdz 19.novembrim. To var izdarīt vienu reizi un tikai par vienu variantu.

Dome vēsta, ka uzvarētājs tiks izvēlēts, summējot vērtēšanas komisijas un iedzīvotāju balsojumu.

Jau ziņots, ka Rīgas pašvaldības izsludinātajā konkursā galvaspilsētas logotipa un saukļa izstrādei savus pieteikumus iesnieguši 129 autori.

Konkursa naudas balvas fonds ir 3500 eiro. Ja labākajam logo un labākajam sauklim ir dažādi autori, summa sadalās šādi: labākais logo saņem 2500 eiro, labākais sauklis – 1000 eiro naudas balvu.

Konkursa vērtēšanas komisiju vadīs Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, komisijas locekļi būs domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks, būvvaldes vadītājs Ingus Vircavs, aģentūras “Rīgas pilsētas arhitekta birojs” direktors Gvido Princis un citi pašvaldības pārstāvji, kā arī Latvijas Kultūras akadēmijas rektore, profesore Rūta Muktupāvela, žurnālisti un mediju eksperti Anita Daukšte, Jānis Domburs, Ēriks Stendzenieks, Filips Rajevskis, Juris Šleiers.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Rīga sena un moderna – izskatā , ka šeit jau veidojas “rūnu vijums”, pie tam tādas rūnas , kas simbolizē pozitīvo .( Kano rūna veicina gribas koncentrēšanu un iecerētā īstenošanu. Otrs rūnas aspekts – atklāšana. Acīmredzot, abi aspekti ir savstarpēji saistīti – nav iespējams īstenot ieceri, neatklājot sevi pasaulei. ; Gebo- Tā ir veltes (dā­vanas) rū­na, tai skaitā dievišķās veltes, ar to saprotot personīgo spēku, gudrību un veiksmi. ;Othal -Tiek lietota visās cilvēka dzīves un darbības jomās, kas saistītas ar viņa īpašumu, mantojumu, ģimeni vai dzimtu. Daudzi autori šo zīmi raksturo kā aizsargājošu – ģimenes un tās īpašuma aizsargāšanā, dzimtas labklājības aizsardzībā u.c.; …) Precīzāk skaidrot var kāds runologs. Tikai atcerieties, pirms pieņemat lēmumu – pat punktam kādā shēmā var būt liela nozīme. Lai izdodas!

  2. Niluška nevar nomierināties ar savu zilo sirdi. Fui!!

  3. Skatījos viņu kontu – kur tur var nobalsot?!

Draugiem Facebook Twitter Google+