×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
8. jūnijs, 2016
Drukāt

Re, kā! Administratoru karalis Sprūds boksu skatās kopā ar Saskaņas deputātu Elksniņu (3)

Saeimas deputāts Andrejs Elksniņš piedalās Rīgas vecāku rīkotajā sapulcē pie "Laimas" pulksteņa par pretrunīgi vērtēto sodu Liepājas pedofiliem, kā arī lai piesaistītu sabiedrības uzmanību Latvijas vērtībai - bērniem.Saeimas deputāts Andrejs Elksniņš piedalās Rīgas vecāku rīkotajā sapulcē pie "Laimas" pulksteņa par pretrunīgi vērtēto sodu Liepājas pedofiliem, kā arī lai piesaistītu sabiedrības uzmanību Latvijas vērtībai - bērniem.

Foto - LETA

Maksātnespējas administratoram Mārim Sprūdam un Saskaņas deputātam Andrejam Elksniņam ir labas attiecības. Tik labas, lai pirmais otro uzaicinātu skatīties prestižu boksa maču savā privātajā ložā, vēsta portāls skaties.lv.

Nu jau pagājis kāds laiks kopš daudz apspriestās cīņas starp Mairi Briedi un nigērieti Olanrevaju Durodolu. Boksa mačs norisinājās Arēnā Rīga, kur otrajā līmenī tika izīrētas ložas arī īpaši turīgiem skatītājiem. Viena no tādām piederēja maksātnespējas administratoram Sprūdam.

Par Sprūdu līdz šim klīda leģenda, ka Nacionālā apvienība “ēda no viņa bļodiņas”, proti, tās deputāti maksātnespējas administratoru klausa. Tāpēc neizbrīna fakts, ka mača laikā pie viņa ložā sēdēja arī, piemēram, Imants Parādnieks. Taču Urmasa Kanāla acis iepletušās, uzzinot, ka vēl maču kopā ar Sprūdu skatījās arī “saskaņietis” Elksniņš.

Komentējot, kāpēc skatījies boksu tieši šajā ložā, pats Elksniņš stāsta, ka esot ticis uzaicināts. Ar Sprūdu viņš ir pazīstams pietiekami ilgi un taujāts, kāpēc nav pircis biļeti un apmeklējis cīņu kā vienkāršs skatītājs, Elksniņš apgalvo, ka patiesībā ložas biļeti esot iegādājies. To, cik daudz tā maksājusi viņš gan neatceroties.

“Es pilnīgi tam Sprūdam piekrītu. Nav ko paļauties uz vienu partiju – olas ir jāliek vairākos groziņos. Nacionālā apvienība un Saskaņa – draudzība. Raivis Dzintars un Nils Ušakovs – draudzība. Elksiņš un Parādnieks – čomi. Tā tik turpināt!” ironizē igauņu spiegs.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Es ietu uzturētu draudzību tikai ar govmani,vairiņu…pag,kuri vēl tie uzmetēji mums bija ? Jo lielāks,jo mīļāks,nav ko ar sīkumiem nodarboies un tikai tautu šķelt un naidot,vai ne LA ?

  2. Es gan ar viņiem abiem kopā neietu vienos krūmos kakāt!

  3. Vai Sprūds nevarēja tam biedram Elksniņam iegāzt vienu pa ģēveli ?

Draugiem Facebook Twitter Google+