×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
10. jūnijs, 2014
Drukāt

“RE RE RĪGA!” nakts kinoseansā piedāvā iepazīt laikmetīgā cirka aizkulises

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Starptautiskais ielu mākslas un pasaules mūzikas festivāls “RE RE RĪGA!” aicina uz filmas „Pieskarties debesīm” nakts seansu, kas piektdien, 13. jūnijā, notiks Kuldīgas pilsētas dārzā, brīvdabas kinoteātrī „Goldingen Knight Cinema”.
Jaunā, aizraujošā dokumentālā filma ir emocionāls un estētiski baudāms vēstījums par laikmetīgā cirka mākslinieku izaicinājumiem, sapņiem un neatlaidīgo darbu. Tā ļauj ielūkoties pārsteidzošajā, spraigajā cirka akrobātu darba ikdienā, ko papildina atklāti un personiski stāsti par risku, robežu pārkāpšanu un tiekšanos un pilnību.
Filmas „Pieskarties debesīm” (Spānija, 2013, 87 minūtes) režisors Horasio Alkala ir iedziļinājies astoņu dažādas izcelsmes cirka akrobātu personīgajos dzīvesstāstos, kurus intensīvi papildina meistarīgi uzņemti akrobātikas priekšnesumu kadri. Paša režisora septiņus gadus ilgā cirka pieredze, ar dažādām trupām, to skaitā arī „Cirque du Soleil” sastāvā apceļojot 11 dažādas valstis, ļauj viņam īpaši dzīvā un patiesā veidā atklāt mūsdienu cirka skolā valdošās atmosfēras burvību un neaptveramo cilvēcisko iespēju plašumu.
Filmas īpašais seanss piektdien, 13. jūnijā, plkst. 23:30 notiks Kuldīgas pilsētas dārzā, brīvdabas kinoteātrī „Goldingen Knight Cinema”. Ieeja bez maksas. Filma tiks demonstrēta oriģinālvalodā, ar subtitriem latviešu valodā.

Filmas treileris:

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+