×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
28. jūlijs, 2014
Drukāt

“Re Re Rīga!” piedāvās pārsteidzošas ielu teātra izrādes pilsētvidē

Publicitātes fotoPublicitātes foto

„Rīga 2014 – Eiropas kultūras galvaspilsēta” programmā iekļautā Starptautiskā ielu mākslas un pasaules mūzikas festivāla “RE RE RĪGA!” laikā rīdzinieki un pilsētas viesi varēs baudīt ielu priekšnesumus, kuri notiks pilsētvidē – laukumā pie Laimas pulksteņa un Kaļķu-Vaļņu ielu krustojumā.
Ceturtdien, 7. augustā ar neparastu un humorpilnu performanci “The Yelling Kitchen Prince” (Kliedzošais virtuves princis) skatītājus priecēs muzikālais pankūku cepējs Brams Grāflands no Nīderlandes. Brama uzstāšanās “RE RE RĪGA!” pagājušajā gadā saņēma lielu publikas atsaucību, tādēļ ekscentriskais izklaidētājs ar virtuves bungu/ērģeļu iekārtu Rīgā šogad ir īpaši gaidīts viesis.
Video treileris:

Vēl viens Nīderlandes komiskā žanra pārstāvis – “Compagnie Mobil” 8. un 9. augustā piedāvās jautru, romantisku komēdiju „Sulky M1”. Āts Dirks (Aat Dirks) nav no tiem puišiem, kuri baidītos sasmērēt rokas. Viņa ūsas un provinciālais akcents valdzina “Monty Python” fanus, viņu mēdz izmantot kā terapeitisku līdzekli ziemas depresijas māktajiem, jo skatītāji jau pēc neilgas tikšanās ar Ātu palēkdamies dodas mājās apskaut savus priecīgos un uzmundrinošos mīļos.
Video treileris:

Grandiozāko priekšnesumu gan mēroga, gan iesaistīto dalībnieku skaita ziņā var gaidīt no īpašā kopprojekta, kurā sadarbojas norvēģu kolektīvs “Cirka Teater” un pašmāju Jauniešu pūtēju orķestris “Auseklītis”. Ar Ziemeļu Ministru padomes programmas „Kultūra un māksla” atbalstu tapusī izrāde „Musika Mobile” ir pārsteidzošs stāsts par ceļojošu cirku un tā direktoru Moldonu. Viņa lepnums un prieks ir mūzikas mašīna – milzīga leijerkaste uz riteņiem. Izrādes intriga rodas, kad orķestris sastopas ar mūzikas mašīnu. Grandiozā izrāde, ko varēs redzēt 8. un 9. augustā, vēsta par pretstatiem starp ārzemnieku teātra trupu un disciplinēto, glancētās uniformās tērpto orķestri, starp cilvēku un tehnoloģiju, starp troksni un mūziku.
Video treileris:

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+