Mobilā versija
Brīdinājums -0.2°C
Diāna, Dina, Dins
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
10. janvāris, 2016
Drukāt

Reaģējot uz ierakstu “Facebook”, policija sāk kriminālprocesu par naida kurināšanu (4)

Foto-FotoliaFoto-Fotolia

Ilustratīvs foto

Valsts policija sākusi kriminālprocesu par naida kurināšanu pret 24 gadus vecu tukumnieku, kurš savā sociālā tīkla “Facebook” profilā aicināja uz vardarbību pret imigrantiem.

Valsts policija savā sociālā tīkla “Facebook” kontā informē, ka sestdien, 9.janvārī, Valsts policija oficiālajos sociālo tīklu kontos saņēma neskaitāmus iedzīvotāju ziņojumus par jaunu vīrieti, kurš “Facebook” ziņojumā aicinājis uz vardarbību pret patvēruma meklētājiem.

Jaunietis savā “Facebook” profilā sestdien bija ievietojis paziņojumu, kurā apgalvoja, ka Tukumā ieradušies imigranti, un viņš it kā zinot viņu dzīvesvietu. Ierakstā jaunietis bija norādījis uz imigrantu iespējamo atrašanās vietu un aicināja citus sociālā tīkla lietotājus doties un īstenot agresiju pret tiem.

Uzreiz pēc informācijas saņemšanas policijas Tukuma iecirknī tika sākta pārbaude, operatīvi izskaitļota jaunā vīrieša dzīvesvieta, un vēlāk viņš tika aizturēts. Kad 24 gadus vecais jaunietis bija nogādāts iecirknī, viņš atzina savu vainu izdarītajā. Jaunietis paudis nožēlu par savu rīcību, informē policija.

Pret jauno vīrieti sākts kriminālprocess par naida kurināšanu, un pašlaik turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

Valsts policija informē, ka Tukumā pašlaik patvēruma meklētāju nav. Valsts policija uzsver, ka naida kurināšana nav pieļaujama, un šādiem gadījumiem tiks pievērsta uzmanība.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Bēdīgi, ka policija ar lielāku entuziasmu aizstāv bēgļus, nevis Latvijas pilsoņus! Savus pilsoņus viņi atsakās aizstāvēt! Publisks fui! Esmu vīlusies mūsu likuma sargos…

  2. ,ka sīkās lietās policija ātri reaģē,lai ievilktu ķeksīti un paziņotu presei.

  3. tikpat operatīvi būtu jārīkojas,ja vietējam cilvēkam uzbrūk, bet ar reālu uzbrukumu,kuru veic uzbrucējs – vispār nekas nenotiek.

  4. Turpmāk būs aicinājumi doties viņus samīļot 😀

Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (1)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+