“Real Madrid” grauj un uzstāda rekordu 0

Graujošu uzvaru UEFA Čempionu līgas futbolā pirmajā astotdaļfināla spēlē trešdien izcīnīja pašreizējie Spānijas čempionāta līderi “Real Madrid”, kas viesos ar 6:1 (2:0) sagrāva Vācijas komandu Gelzenkirhenes “Schalke 04”.

Zinātnieki atklājuši iemeslu, kas varētu izskaidrot gados jaunu cilvēku biežo saslimstību ar vēzi 57

Šī ir pirmā reize turnīra vēsturē, kad kāda komanda izslēgšanas turnīra izbraukuma spēlē spējusi gūt sešus vārtus.

Līdz otrā puslaika ievadam 3:0 viesu labā panāca franču uzbrucējs Karims Benzemā, velsiešu pussargs Gerets Beils un portugāļu uzbrucējs Krištianu Ronaldu, bet turpinājumā visi trīs futbolisti tādā pašā kārtībā izcēlās vēl pa reizei. Mājinieki goda vārtus guva cīņas kompensācijas laikā, kad precīzs bija nīderlandiešu uzbrucējs Klāss-Jans Huntelārs.

Cīņas gaitā “Real Madrid” komanda bumbu kontrolēja 57% laika, bet vārtu četrstūrī veica 12 sitienus.

Schalke 04″ apakšgrupu posmā ar desmit punktiem sešās spēlēs ieņēma otro vietu E grupā, bet “Real” kā viens no diviem klubiem iekrāja 16 punktus, kas deva pirmo vietu B grupā.

Abas komandas šajā turnīrā iepriekš savā starpā nav tikušās. Kamēr “Schalke 04” pirmoreiz vēsturē turnīra izslēgšanas cīņas sasniegusi otro sezonu pēc kārtas, Madrides futbolisti tajās sacenšas jau 11.sezonu pēc kārtas.

Grupu turnīrā “Real” komanda kļuva rezultatīvāko, gūstot 20 vārtus. Deviņus no tiem guva Ronaldu, kurš tagad turnīrā izcēlies jau ar 11 precīziem sitieniem.

Citā trešdienas spēlē Turcijas klubs Stambulas “Galatasaray” savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 (0:1) ar pašreizējiem Anglijas premjerlīgas līderiem Londonas “Chelsea”.

Jau devītajā spēles minūtē viesiem vadību deva spāņu uzbrucējs Fernando Torress, bet 65.minūtē neizšķirtu atjaunoja kamerūniešu aizsargs Oreljēns Šedū.

Ja pirmajā puslaikā laukumā pilnībā izpaudās “Chelsea” komandas pārspēks, tad otrajā puslaikā ar to pašu atbildēja mājinieki.

Pirms šī mača abu klubu atbalstītāju starpā Stambulā izcēlās sadursmes, kurās vairāki līdzjutēji tika sadurti.

Apakšgrupu posmā “Galatasaray” sešās spēlēs tika vien pie septiņiem punktiem, tomēr ar to pietika, lai ieņemtu otro vietu B grupā, savukārt “Chelsea” iekrāja 12 punktus un uzvarēja E grupā.