×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
28. februāris, 2014
Drukāt

Reālas cerības


Foto - LETAFoto - LETA

Vai arī mūs ar trim mazbērniem uzņems Rīgas dzīvokļu rindā? Dzīvojam saimnieka mājā un mazbērnus pēc meitas nāves audzinām vieni. 
Rasma Teikā

Reaģējot uz situācijām, kad trīs un vairāk nepilngadīgus bērnus audzina viņu tuvākie radinieki – vecvecāki vai viņu pilngadīgie brāļi vai māsas, kas iecelti par nepilngadīgo bērnu aizbildņiem, – ir sagatavoti grozījumi Rīgas domes saistošajos noteikumos par reģistrācijas un palīdzības sniegšanas kārtību dzīvokļa jautājumu risināšanā. Tie paredz, ka arī šīs ģimenes varēs tikt reģistrētas daudzbērnu ģimeņu rindā, skaidro Rīgas domes sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinatore Dzintra Āboliņa. Noteikumu grozījumi vēl jāapstiprina Rīgas domei. Patlaban šajā rindā tiek reģistrētas maznodrošinātas ģimenes ar trīs un vairāk nepilngadīgiem bērniem, kurās bērnus audzina viens vai abi vecāki.

Ja ģimene ir dzīvojusi šajā mājā līdz denacionalizācijai, iespējams, ka viņi var reģistrēties dzīvokļu rindā arī kā denacionalizētas mājas iedzīvotāji.

Tā kā katrai ģimenei situācija ir atšķirīga, aicinām vērsties Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta Juridisko konsultāciju nodaļā Brīvības ielā 49/53, 5. stāvā. Tur var saņemt konsultācijas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+