×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
25. novembris, 2016
Drukāt

“Re:Baltica”: Mamikins un Grigule praksē EP iekārtojuši viens otra ģimenes locekļus (16)

Foto: LETAFoto: LETA

Eiropas Parlamenta (EP) deputāti Iveta Grigule (ZZS) un Andrejs Mamikins (S) praksē Eiropas Parlamentā (EP) iekārtojoši viens otra ģimenes locekļus, vēsta Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs “Re:Baltica”.

Centrs norādījis, ka pie Mamikina par praktikanti strādā Grigules meita Anete, bet pie Grigules stažējas Mamikina dzīvesbiedre Natālija.

Pats Mamikins “Re:Baltica” paskaidroja, ka izskatījis vairākas kandidatūras, tostarp bijis piedāvājums pieņemt Grigules meitu, kura runājot labā angļu un franču valodā un tādēļ palīdz Ārlietu komitejas jautājumos. Mamikins gan atteicies atbildēt, vai praktikanti lūdza pieņemt Grigule. Arī atlīdzības lielumu politiķis nevēlējās izpaust, jo tā esot vienojušies. No komentāriem izvairījusies arī Grigule.

EP preses dienestā “Re:Baltica” pauda, ka formāli pārkāpuma nav, jo parlamenta noteikumi tikai aizliedz nodarbināt savus radiniekus.

EP deputātiem atbalsta personāla algošanai piešķir 23 392 eiro mēnesī, un palīgus izvēlas pats deputāts. EP tikai pārbauda dokumentu esamību un izmaksā naudu. Alga stažieriem Briselē “uz rokas” nevar pārsniegt 1449 eiro mēnesī, norādījis pētnieciskās žurnālistikas centrs “Re:Baltica”.

Pievienot komentāru

Komentāri (16)

 1. Varbūt, ka tā ir mīlestība?

 2. Vispirms apskatiet , kas notiek mūsu Saeimā? Un par to balsošanu ir tā kā darās mūsu deputāti- iegrūda Griguli Ždanokai rokās.

 3. Un citi – kadus locekljus – pavisam nekadus ?

 4. Ko jūs te visi uztraucaties, lai tak Eiropa maksā. Tā vajadzētu visiem prast izmantot esošās iespējas! Nav ko līst cita kabatā, vairāk uztraucieties, kāpēc man nav (neesmu spējis) , nevis kāpēc viņiem ir. Mani vairāk prātu nodarbina- ko abi ir darījuši , lai Latvijai būtu labāk! Un tā arī vajag savējiem vienam otru atbalstīt!

 5. ZZS fani (pamuļķi) dabūja, ko gribēja1

 6. Manuprāt tas nav darīts naudas dēļ. Grigulei ir ļoti izdevīgi ievadīt meitu Eiropas lielajā politikā. Savukārt Mamikinam – vēl jaunam vīrietim – taču gribas gulēt naktīs blakus paša sievai, nevis kādai Briseles prostitūtai.

 7. Tie, kas nejēdz , ka ZZS nav ne zaļie, ne zemnieki, un kuriem prātiņa maz palicis, tāds grigules arī ievēl.
  Visa Latvija bija pilna ar viņas reklāmām, pat dažus metrus no kapiem. Jūrmalā visas pastkases bija piebāztas ar viņas reklāmām.
  Šogad uz Latvijas dzimšanas dienu pastkastēs atkal bija šīs liekules apsveikums ar visu bildi, kur sevi uztaisījusi par 30 gadiem jaunāku Viņa taču ir pārliecināta par ZZS atbalstītāju stulbumu. Un diemžēl tā tas arī ir.

  • Piekrītu -ZZS no politoloģijas viedokļa vispār ir nenormāls veidojums, jo vienota programma un darbība nevar būt politiķiem, kas aizsargā dabu un kas to piesārņo. Lauksaimnieki ir vieni no lielākajiem zemes un lauksaimniecības produkcijas piesārņotājiem, bet za;ie pie mums ir tikai ZZS piedēklis.

 8. Roka roku mazgā,abas melnas!

 9. Tas jau nenotika ne vakar, ne aizvakar … jau divi gadi atpakaļ … un par to nebija neviena vārda … bet pēkšņi šāda informācija parādījās tāpēc, lai atriebtos Grigulei par aizvakardienas viņas balsojumu Eiroparlamentā … kurš nesakrita ar mūsu valsts naida politiku pret Krieviju.

 10. Uz papīra tikai šie stažieri ir tādā veidā, bet faktiski saņem algu ne par ko. Eiropa šādus trikus nepazīst, bet padomijas nomenklatūrai viss ir iespējams, jo prot apiet likumu ar līkumu.

 11. ZZS,SC,krievu pasaules jeb igil dubultnieces sadarbības pierādījums.

 12. Nu un……kādam skauž? Ja viss ir likumīgi,kādēļ vispār tāds raksts? Lai tracinātu un kūdītu cilvēkus?Kāds tam mērķis?

 13. Nu re ,cik ērta dzīve musu izvirzītajiem eiroparlamentariešiem ,

 14. Labi dzīvojam, labi dzīvojam. Labi, labi, labi abi dzīvojam.

Draugiem Facebook Twitter Google+