×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
17. maijs, 2016
Drukāt

Rebela Vilsone vēršas tiesā par rakstiem, kuros apsūdzēta patiesā vecuma slēpšanā

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Austrāliešu aktrise Rebela Vilsone iesūdzējusi mediju kompāniju “Bauer Media”, kuras izdotie žurnāli apsūdzējuši Vilsoni melos par viņas vecumu, vārdu un pagātni.

Muzikālās filmas “Pitch Perfect” (Pirmklasīgās”) aktrise pirmdien sāka tiesvedību par žurnālos “Women’s Day”, “The Australian Women’s Weekly”, “New Weekly” un “OK!” publicētajiem rakstiem.

36 gadus vecā Vilsone apgalvo, ka rakstos viņa esot attēlota kā mele. Tas viņai licis justies “pazemotai un apkaunotai”, kā arī “ļoti aizvainojis viņas jūtas, uzticamību un reputāciju”.

Aktrise pieprasa kompensāciju no “Bauer Media”. Viņa apgalvo, ka rakstu dēļ viņa esot zaudējusi vairākus sadarbības partnerus un potenciālās lomas.

Vilsone sūdzībā norāda, ka raksti publicēti ap to laiku, kad iznāca filma “Pitch Perfect 2”, lai tie izpelnītos pēc iespējas lielāku uzmanību Austrālijā un citviet pasaulē.

Šī gada februārī Vilsone intervijā sacīja, ka viņai neesot nekā slēpjama. “Man nav skeletu skapī, tāpēc par mani ir grūti uzrakstīt kaut ko sliktu,” teica Vilsone. “Es neesmu atkarīga no narkotikām vai bērna, par kuru neviens nezina. Ierodoties ASV, es pārstāju teikt savu vecumu. Taču patiesībā pirms katra jauna darba ASV ir jāuzrāda pase un vīza, tāpēc es nemaz nevarētu noslēpt savu vecumu.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+