×
Mobilā versija
+13.9°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
13. oktobris, 2014
Drukāt

Recidīvistam Tokaho piespriež 12 gadu brīvības atņemšanu (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Rēzeknes tiesa recidīvistam Ralfam Tokaho pirmdien piespriedusi 12 gadu viena mēneša un septiņu dienu brīvības atņemšanu, bez mantas konfiskācijas, kā arī ar policijas kontroli uz četriem gadiem un sešiem mēnešiem, aģentūra BNS uzzināja tiesā.

Zināms, ka pilns spriedums būs pieejams 27.oktobrī, to varēs pārsūdzēt 10 dienu laikā.

Jau ziņots, ka prokurors, 9.oktobrī, Rēzeknes tiesā prasīja sodīt Tokaho ar reālu brīvības atņemšanu, nosakot to uz astoņiem gadiem un sešiem mēnešiem, pastāstīja tiesas pārstāve Airita Šnevele. Viņa norādīja, ka apsūdzēto Tokaho prokurors ceturtdien pieprasīja sodīt ar brīvības atņemšanu uz astoņiem gadiem un sešiem mēnešiem, ar policijas kontroli uz trīs gadiem.

Tāpat 9.oktobrī Tokaho krimināllietā tika uzsāktas un pabeigtas tiesu debates, aģentūrai BNS piebilda Rēzeknes tiesas preses pārstāve Vera Brituškina.

BNS jau vēstīja, ka Latgales tiesas apgabala prokuratūras prokurors tiesai nodevis krimināllietu, kurā agrāk sodītais Tokaho apsūdzēts par vairāku noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu.

Lēmumā par krimināllietas nodošanu tiesai norādīts, ka Tokaho iegādājās, pārnēsāja un glabāja šaujamieroci un šaujamieroča munīciju bez attiecīgas atļaujas, izdarīja laupīšanu, tas ir, svešas kustamas mantas nolaupīšanu, saistītu ar vardarbību un vardarbības piedraudējumu, lietojot minēto šaujamieroci, uzbruka varas pārstāvjiem saistībā ar viņu likumisko dienesta darbību, kā arī izraisīja ceļu satiksmes negadījumu, bēgot no policijas darbinieku automašīnas.

Pēc tam, kad apsūdzētā vīrieša vadītā automašīna ietriecās žogā, viņš turpināja bēgšanu. Brīdī, kad viņu panāca policijas darbinieki, apsūdzētais pavērsa šaujamieroci pret policistiem un piedraudēja ar to, liekot policistiem izkāpt no patruļmašīnas.

Apsūdzētais iesēdās policijas mašīnā un, neskatoties uz šāvieniem, kas skāra automašīnu un trāpīja viņam plecā, aizbrauca. Slēpjoties no policijas par izdarītajiem noziedzīgajiem nodarījumiem, apsūdzētais izdarīja zādzību, kā arī iekļuva vasarnīcā, kur viņu drīzumā aizturēja policijas darbinieki.

Apsūdzība vīrietim izvirzīta par noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu, kas paredzēti Krimināllikuma 233.panta otrajā daļā, 176. panta ceturtajā daļā, 269. panta pirmajā daļā, 176. panta ceturtajā daļā, 175. panta trešajā daļā un 143.panta pirmajā daļā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. nu re, padzīvos brīvā maizē, uzņems spēkus…un būs atkal uz strīpas…

  2. Tas ir par mazu.

Draugiem Facebook Twitter Google+