Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
29. janvāris, 2014
Drukāt

Referenduma lietā spriedumu vēl gatavo
 (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Augstākās tiesas (AT) Administratīvo lietu departaments līdz 12. februārim pagarinājis sprieduma sagatavošanas termiņu ar apvienību “Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā” (“PCTVL”) saistītās kustības “Par vienlīdzīgām tiesībām” pārstāvju un “Apvienības pret nacismu” vadītāja Jāņa Kuzina sūdzībā par “nepilsoņu referenduma” procesa neturpināšanu. Lietas sarežģītības dēļ sprieduma sastādīšanai esot nepieciešams ilgāks laiks.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Pie vainas nav “lietes sarežģītība” bet gan mugurkaula trūkums.

  2. Ceru, ka Augstākā tiesa lietas sauks īstajos vārdos un publiski uzrakstīs, ka lielākā daļa t.s. nepilsoņu ir visīstākie okupanti un kolonisti, kuri Latvijā salīduši laika posmā no 1945.-1991.gadam, kad Krievija veica Latvijas okupāciju. Latvieši šos krievruņu okupantus un kolonistus neaicināja – krievruņu okupanti un kolonisti šeit ieradās bruņoti un aiz tankiem.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+