×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
29. novembris, 2014
Drukāt

Reformu partija turpinās darbu

Foto-LETAFoto-LETA

Reformu partijas (RP) valdes priekšsēdētājs Edmunds Demiters (centrā) saka uzrunu RP atkārtoti sasauktajā kongresā, kurā izskata arī jautājumu par partijas turpmāko pastāvēšanas formu.

Reformu partija (RP) sestdien, 29.novembrī, kongresā nolēmusi turpināt savu darbu, aģentūrai BNS pastāstīja RP preses sekretārs Mārtiņš Etkins.

Etkins pastāstīja, ka lēmums ticis pieņemts balsojumā, kā tas paredzēts saskaņā ar statūtiem. Iepriekš partija vēlējās izšķirties par trīs iespējamiem variantiem – pārtraukt politiskā spēka darbību, pārtapt biedrībā vai arī turpināt RP darbu.

Vēl šodien tika grozīti Reformu partijas statūti, nosakot mazāku partijas valdes locekļu skaitu, lai nodrošinātu partijas operatīvāku darbību.

Uz vienu partijas valdes locekļa vietu šodien kandidēja divi cilvēki – Aleksandrs Kosovičs un Gunārs Goba, tomēr par valdes locekli tika ievēlēts Kosovičs. Tagad valdē darbosies Antāne, Daniels Pavļuts, Valdis Zatlers, Sandra Sondore-Kukule un jaunievēlētais Kosovičs.

Līdz šim partijā bija 16 valdes locekļi, bet tagad tie ir seši, ieskaitot valdes priekšsēdētāju.

RP izstājušies Edmunds Demiters un Dainis Vingris. Tāpat paredzams, ka tiks rīkotas jaunas RP valdes priekšsēdētāja vēlēšanas. Līdz šim partijas valdes priekšsēdētājs bija Vjačeslavs Dombrovskis.

RP kvoruma trūkuma dēļ iepriekšējā kongresā nepieņēma nekādu lēmumu par partijas nākotni.

RP ar atsevišķu kandidātu sarakstu 12.Saeimas vēlēšanās nepiedalījās. Lielākā daļa partijas biedru iestājās “Vienotībā”,tomēr daži tās pārstāvji, tostarp RP dibinātājs eksprezidents Valdis Zatlers un bijušais partijas līderis Edmunds Demiters, nolēma vēlēšanās nekandidēt.

Šobrīd partijā joprojām ir vairāk nekā 500 biedru.

Tāpat vēstīts, ka Dombrovskis 12.Saeimas vēlēšanās kandidēja no “Vienotības” saraksta.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+