Japānas izlase uzbrukumā.

Regbija kauss sākas ar mājinieku uzvaru 0

Ar mājinieku uzvaru piektdien Japānā sākās prestižais Pasaules kauss regbijā, laukuma saimniekiem Tokijā ar rezultātu 30:10 (12:7) pārspējot Krieviju.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā
Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 170

Mača sākumā gan neliels pārsvars bija krieviem, kā rezultātā piektajā minūtē piezemējumu veica Kirils Golosņickis un realizāciju izpildīja Jurijs Kušnarovs. Japāna atbildēja ar diviem Kotaro Macušimas piezemējumiem, pirmo puslaiku uzvarot ar 12:7.

Otrajā puslaikā japāņi vēl vairāk palielināja savu pārsvaru – ar vēl vienu piezemējumu izcēlās Macušima, bet divreiz soda sitienu realizēja Ju Tamura. Krieviem Kušnarovs ar soda sitienu trīs punktus atguva, taču tas netraucēja Japānai svinēt drošu uzvaru.

Vēl šajā grupā cīnīsies Īrija, Skotija un Samoa.

Pasaules kausa izcīņa regbijā norisināsies līdz 2.novembrim, par prestižo trofeju cīnoties planētas 20 spēcīgākajām izlasēm. Turnīra mačus tiešraidē translē Latvijas Televīzijas 7.kanāls.

No astoņām Pasaules kausa izcīņām trijās uzvarējusi Jaunzēlande, pa diviem tituliem ir Austrālijai un Dienvidāfrikas Republikai, bet viena trofeja ir Anglijai.

Pirms četriem gadiem turnīrs notika Anglijā, kur finālā Jaunzēlande ar 34:17 pārspēja Austrāliju.

Kāda no Āzijas valstīm Pasaules kausu regbijā uzņem pirmo reizi vēsturē, bet pēc četriem gadiem turnīrs notiks Francijā.