Latvijā
Novados

Reģionos ar apkures pieslēgšanu vēl nesteidzas1

Foto – Daina Brila

Latvijas lielākajās reģionu pilsētās, neskatoties uz drēgno laiku, apkuri pieslēdz pakāpeniski, pastāstīja pilsētu siltumenerģijas uzņēmumu pārstāvji.

Siltumapgādes uzņēmuma “Cēsu siltumtīkli” Komercnodaļas vadītājs Aldis Beroza teica, ka Cēsīs siltums pieslēgts apmēram 27% ēku jeb 45 namiem. “Pirmie, protams, bija bērnudārzi, skolas. Pēc tam dzīvojamās mājas sāka pieteikties,” informēja Beroza, norādot, ka apkures pieslēgšanas laiks ir atkarīgs no laikapstākļiem. “Kamēr laukā ir silti, apkuri neviens nevēlas slēgt,” uzsvēra Beroza.

Jelgavā apkure pieslēgta vien 21 iestādei un 11 daudzdzīvokļu namiem, pastāstīja siltumapgādes uzņēmuma “Jelgavas siltumtīkli” pārstāve Guntra Matisa. “Šobrīd vēl ir ļoti maz cilvēku, kuri pieslēdz apkuri, tāpēc, ka ārā ir labs laiks,” informēja Matisa, piebilstot, ka daudzi, iespējams, nesteidzas ar apkures pieslēgšanu, jo nedēļas nogalē gaidāms silts laiks.

Siltumapgādes uzņēmuma “Liepājas enerģija” valdes loceklis Andris Štāls teica, ka Liepājā siltums šobrīd pieslēgts 69 objektiem jeb 7,8% klientu. “Tās lielākoties ir privātmājas un bērnudārzi,” informēja Štāls, piebilstot, ka interesi sāk izrādīt arī daudzdzīvokļu namu iedzīvotāji.

Saistītie raksti

Savukārt Daugavpilī siltums pieslēgts jau aptuveni 80% ēku, pastāstīja Daugavpils dzīvokļu un komunālās saimniecības ražošanas tehnoloģijas daļas vadītāja Vera Ragele. Viņa informēja, ka atlikušās ēkas siltumapgādei pieslēgs nedēļas laikā.

Jau vēstīts, ka Rīgas siltumapgādes uzņēmums “Rīgas siltums” apkuri pieslēdzis 3338 jeb 44,6% namu, tostarp apkure pieslēgta 274 izglītības iestādēm, 63 ārstniecības iestādēm, 2603 dzīvojamiem namiem un 398 nedzīvojamajiem namiem – dažādiem birojiem un iestādēm.

LA.lv
LE
LETA
Latvijā
Ar zarnu infekcijai raksturīgiem simptomiem ārstniecības iestādēs vērsušies 24 siguldieši
10 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
VARAM: Atkritumu izvešana Rīgā pēc ārkārtējās situācijas izsludināšanas tiek nodrošināta
11 stundas
LE
LETA
Latvijā
Kvoruma trūkuma dēļ atcelta RD ārkārtas sēde, tādēļ opozīcija vēršas VARAM
11 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

GS
Gundega Skagale
Dabā
Latvijā izstrādāts depozīta automāts, kas darbojas ar mākslīgā intelekta palīdzību 1
8 stundas
LE
LETA/LA.LV
Sports
VIDEO: Latvieši iemet divus pirmos vārtus sezonā, “Dinamo” ar raksturu izrauj uzvaru
7 stundas
LE
LETA/LA.LV
Latvijā
“Process reizēm ir emocionāls.” Koalīcijas partneri sola atbalstu pašvaldību reformas turpināšanā 1
10 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. “Viņa aizmiga…” Džipa vadītāja pie Ķekavas apļa ietriecas kravas auto sānā
7 stundas
LE
LETA
Dabā
Otrdien Latviju sasniegs ciklons, atnesot stipru lietu un krusu
15 stundas