Mobilā versija
+22.4°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
7. oktobris, 2014
Drukāt

Reģionos ar apkures pieslēgšanu vēl nesteidzas (1)

Foto - Daina BrilaFoto - Daina Brila

Latvijas lielākajās reģionu pilsētās, neskatoties uz drēgno laiku, apkuri pieslēdz pakāpeniski, pastāstīja pilsētu siltumenerģijas uzņēmumu pārstāvji.

Siltumapgādes uzņēmuma “Cēsu siltumtīkli” Komercnodaļas vadītājs Aldis Beroza teica, ka Cēsīs siltums pieslēgts apmēram 27% ēku jeb 45 namiem. “Pirmie, protams, bija bērnudārzi, skolas. Pēc tam dzīvojamās mājas sāka pieteikties,” informēja Beroza, norādot, ka apkures pieslēgšanas laiks ir atkarīgs no laikapstākļiem. “Kamēr laukā ir silti, apkuri neviens nevēlas slēgt,” uzsvēra Beroza.

Jelgavā apkure pieslēgta vien 21 iestādei un 11 daudzdzīvokļu namiem, pastāstīja siltumapgādes uzņēmuma “Jelgavas siltumtīkli” pārstāve Guntra Matisa. “Šobrīd vēl ir ļoti maz cilvēku, kuri pieslēdz apkuri, tāpēc, ka ārā ir labs laiks,” informēja Matisa, piebilstot, ka daudzi, iespējams, nesteidzas ar apkures pieslēgšanu, jo nedēļas nogalē gaidāms silts laiks.

Siltumapgādes uzņēmuma “Liepājas enerģija” valdes loceklis Andris Štāls teica, ka Liepājā siltums šobrīd pieslēgts 69 objektiem jeb 7,8% klientu. “Tās lielākoties ir privātmājas un bērnudārzi,” informēja Štāls, piebilstot, ka interesi sāk izrādīt arī daudzdzīvokļu namu iedzīvotāji.

Savukārt Daugavpilī siltums pieslēgts jau aptuveni 80% ēku, pastāstīja Daugavpils dzīvokļu un komunālās saimniecības ražošanas tehnoloģijas daļas vadītāja Vera Ragele. Viņa informēja, ka atlikušās ēkas siltumapgādei pieslēgs nedēļas laikā.

Jau vēstīts, ka Rīgas siltumapgādes uzņēmums “Rīgas siltums” apkuri pieslēdzis 3338 jeb 44,6% namu, tostarp apkure pieslēgta 274 izglītības iestādēm, 63 ārstniecības iestādēm, 2603 dzīvojamiem namiem un 398 nedzīvojamajiem namiem – dažādiem birojiem un iestādēm.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. mums pļaviņās šodien pieslēdza apkuri..

Katrs pats sava darba stāža detektīvs (7)Pieprasot vecuma pensiju, laikus jāsavāc dokumenti par darba mūžu līdz 1996. gadam
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+