×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
16. septembris, 2013
Drukāt

Reģionos stāstīs par eiro ieviešanas praktiskajiem aspektiem

LETALETA

Semināru ciklā “Kas jāzina par eiro drošību – kasieriem un ikvienam no mums” iedzīvotājus un uzņēmējus informēs par eiro ieviešanas praktiskajiem aspektiem.

 

Latvijas Bankas Kases un naudas apgrozības pārvaldes vadītājs Jānis Blūms šodien žurnālistiem stāstīja, ka Latvijas Banka sadarbībā ar Latvijas Darba devēju konfederāciju šoruden – no 24.septembra līdz 21.novembrim – 26 Latvijas pilsētās rīkos informatīvi izglītojošu semināru ciklu “Kas jāzina par eiro drošību – kasieriem un ikvienam no mums”.

Semināros uzstāsies Latvijas Bankas skaidras naudas eksperti Andris Tauriņš un Aleksandrs Antiņš, Latvijas Bankas ekonomikas un starptautisko attiecību eksperti, eksperti nodokļu, grāmatvedības un cenu norādīšanas jautājumos.

Semināru programma paredzēta divās daļās – pirmajā daļā plašāk informēs par eiro banknotēm un monētām, kā arī citiem profesionāliem naudas lietotājiem svarīgiem ar pāreju uz eiro saistītiem jautājumiem, bet otrajā daļā tiks runāts par to, ko katram vērts zināt par pāreju un eiro naudas zīmēm.

Pirmais seminārs notiks 24.septembrī Salacgrīvā, bet nākamie Valmierā, Siguldā, Cēsīs, Smiltenē, Gulbenē, Alūksnē, Ogrē, Jelgavā, Dobelē, Tukumā, Talsos, Ventspilī, Kuldīgā, Saldū, Liepājā, Bauskā, Aizkrauklē, Jēkabpilī, Madonā, Daugavpilī, Krāslavā, Preiļos, Balvos, Rēzeknē, un semināru cikls noslēgsies 21.novembrī Ludzā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+