×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
13. janvāris, 2014
Drukāt

“Reģionu alianse” uzrunājusi Bondaru vēlēšanās kļūt par premjera amata kandidātu (7)

Foto - LETAFoto - LETA

Partija “Reģionu alianse” uzrunājusi bijušo Valsts prezidenta kancelejas vadītāju Mārtiņu Bondaru iestāties partijā un kļūt par tās premjera amata kandidātu, pastāstīja partijas līderis un Babītes novada domes priekšsēdētājs Andrejs Ence.

Ence norādīja, ka Bondars “Reģionu aliansi” konsultē partijas programmas izstrādē, tāpēc ir notikušas sarunas arī par viņa iestāšanos partijā. “Piedāvājām viņam šādu iespēju, – ja viņš mums palīdz, varbūt grib [stāties partijā],” norādīja partijas vadītājs. Bondars pagaidām atbildi uz šo piedāvājumu nav sniedzis.

“Reģionu aliansē” pagaidām par potenciālajiem premjera amata kandidātiem oficiāli netiekot spriests, jo vispirms partija vēlas saņemt skaidru atbildi no citām reģionālajām partijām – Ogres, Valmieras, Kuldīgas, Talsiem – par iespējamo vienošanos gaidāmajās Saeimas vēlēšanās startēt kopīgi.

Gan Bondara, gan reģionālo partiju atbildes “Reģionu alianse” cer sagaidīt līdz mēneša beigām, norādīja Ence.

Jau ziņots, ka šā gada vasarā Bondars aktīvi piedalījies arī ekspremjera Einara Repšes vadītās biedrības “Latvijas attīstībai” diskusijās un reklāmās, taču šo darbošanos Bondars komentēja kā “sabiedrisku darbu” un norādīja, ka pats nav iestājies biedrībā “Latvijas attīstībai” un neplāno to darīt. Sabiedriskais darbs esot arī viņa dalība organizācijā “Ekonomistu apvienība 2010”, kas nodarbojas ar makroekonomikas jautājumiem un kurā Bondars ir biedrs un valdes loceklis.

“Reģionālā alianse” iecerējusi izveidot reģionālo partiju apvienību, lai veicinātu reģionālo politisko spēku apvienošanos un kopīgi startētu 12.Saeimas vēlēšanās 2014.gadā. Šo ieceri atbalsta Vidzemes partija, bet citi potenciālie sadarbības partneri oficiālu apstiprinājumu vēl nav snieguši.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Jo tālāk, jo trakāk. Skaistumkonkursā gan varētu piedalīties, vēl kādai prezidentei paasistēt, apkārtējos ignorēt, to varētu Bondars, bet būt profesionālis – vai par to kāds ir padomājis??! Nē! Visur paziņas, draugi, vienalga kādā amatā. Pārsteidz šī nekompetence.

  2. Līdzīgs Gorbunovam! Pensionariem patiks! Vai tad arī komunists?

  3. Tas man ļoti atgādina Padomju laika sludinājumu Rīgas Vojentorga logā: Trebujetsja partorg!

  4. Uzrunāt jau var, bet tas viņiem nebūs aktuāli.

  5. Bondars var uzvarēt 50-gadīgu vīriešu skaistumkonkursā, bet nedrīkst kļūt par Latvijas premjerministru.

  6. Kāda vilšanās! Latvijā taču ir cienījami cilvēki, labi profesionāļi,kas varētu būt līderi un augstas amatpersonas. Bondars – ultralabējs ekonomikas atbalstītājs,banķieris. Šāda tipa cilvēki līdz šim tikai gremdējuši valsti. Ko Bondars zin no reālās dzīves?! Nevienu pašvaldību, ne uzņēmumu nav vadījis. Nenoliedzami labāks kandidāts ‘premjeram būtu Kučinskis. Ak, viņš laikam ir pie zemniekiem! Meklējiet citu!

    • Vēl varētu nominēt Rungaini! Izblēdīt gandrīz pus miljonu latu par slīkstoša kuģa veiksmīgu nogremdēšanu, par aviācijas ”reformēšanu” un daudzām citām finansiālām “ekvilibristikas” darbībām, kas robežojas ar fantastiku. Jebkurš sen būtu zaudējis līdzsvaru un iegāzies aizā, taču šis tusnītis meistarīgi atrod nākošo nokopjamo druvu. Bondars, protams, nav apveltīts ar tik labu līdzsvara izjūtu, nav arī tāda vēriena, bet darbs dara darītāju un gan jau iemācīsies par lielu naudu Gaujā dauzīt burbuļu, prezentējot savus sasniegumus baņķieru aprindās un mācot dzīvot īstos tautsaimniekus!

Draugiem Facebook Twitter Google+