×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Anšlavs, Junora
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
25. jūlijs, 2014
Drukāt

Reģionu apvienība un Atdzimšanas partija vienojas par kopīgu startu vēlēšanās (9)

Foto: LETAFoto: LETA

Starp Latvijas Reģionu apvienību (LRA) un Latvijas Atdzimšanas partiju (LAP) piektdien, 25. jūlijā, parakstīts sadarbības līgums par kopīgu startu 12. Saeimas vēlēšanās, informē politiskās organizācijas.

Sadarbības līgums starp LRA un LAP definē abu politisko organizāciju kopējos mērķus un politiskās darbības uzdevumus, kā arī nosaka sadarbības principus un sadarbības noteikumus.

LRA un LAP kopējie mērķi ir sabalansēta Latvijas novadu un reģionu attīstība un iedzīvotāju piesaistes reģioniem stiprināšana, nodarbinātības veicināšana, nacionālās ekonomikas attīstība un stiprināšana, valsts pārvaldes modeļa pilnveide, visas tautas vēlēta prezidenta institūcijas izveide un citi.

Šā gada 16. jūlijā tika parakstīts sadarbības līgums starp LRA un Latvijas Sociāldemokrātisko strādnieku partiju (LSDSP). Savukārt 27. jūnijā notikušajā LRA biedru pilnsapulcē pieņemts lēmums, ka 12. Saeimas vēlēšanās premjera kandidāts būs apvienības valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Bondars. Tāpat nolemts, ka apvienībā uzņems arī Kaspara Upaciera pārstāvēto politisko partiju Ikšķiles novada “Apvienība iedzīvotāji”.

Līdz ar to LRA strādā trīs politiskie spēki, kas uzvarējuši 2013. gada pašvaldību vēlēšanās, – “Reģionu Alianse”, “Vidzemes partija” un “Apvienība iedzīvotāji” no Ikšķiles novada, kā arī LSDSP.

LRA ir centriski konservatīva politiska organizācija, kas izveidota 2014. gada 25. februārī.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Izņēmuma kārtā-šoreiz atļauju!

 2. Kā no jauna piedzimuši un (pēc kristīgo demokrātu pievienošanās),arī kristīgi visi kļuvuši!

 3. NAUDAS “SMAKA” ĻOTI PIEVILINA MAITAS… NESAPROTU, KAS KAIŠ LRA????????? DAUDZE, SEGLIŅŠ, VILNĪTIS… NONSENSS!!! Vai tiešām arī reģionos labu un prasmīgu cilvēku trūkums??????????? NU tad jau ESAM GALĪGĀ TINTĒ?????????????!!!!!!!!!!!!!!

 4. Es gan balsošu par kādu no šiem

 5. vēl viena idiotu banda ! Atbildēt

  Neviens no šiem banānistu grupējumiem nedabūs 5%. Nesviediet prom savu balsi, balsojiet par NA!

 6. Šakāļi sarosījušies….

 7. Kārtējā tautas apšmauceju alianse – kur viņi bija kad valsts kase bija tukša ? Tad nebija ko izsaimniekot !! Tagad viņi saoda NAUDU un uzreiz apvienojas lai laupītu !!

 8. Paldies, bet nevajag!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 9. Būs visi vecie vēži kā no jauna atdzimuši!

Draugiem Facebook Twitter Google+