×
Mobilā versija
+11°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
30. jūlijs, 2014
Drukāt

Reģionu apvienībai pievienojas arī Daugavpils reģionālā partija “Mūsu partija”

Foto: LETAFoto: LETA

Turpinot spēku konsolidāciju, parakstīts sadarbības līgums starp Latvijas Reģionu apvienību (LRA) un Daugavpils reģionālo partiju “Mūsu partija” (MP) par kopīgu startu 12. Saeimas vēlēšanās, informē LRA valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Bondars.

Sadarbības līgums starp LRA un MP definē abu politisko organizāciju kopējos mērķus un politiskās darbības uzdevumus, kā arī nosaka sadarbības principus un sadarbības noteikumus.

LRA un MP kopējie mērķi un uzdevumi ir sabalansēta Latvijas novadu un reģionu attīstība un iedzīvotāju piesaistes reģioniem stiprināšana, nodarbinātības veicināšana, nacionālās ekonomikas attīstība un stiprināšana, valsts pārvaldes modeļa pilnveide, visas tautas vēlēta prezidenta institūcijas izveide un citi.

Iepriekš parakstīts sadarbības līgums starp LRA un “Kristīgi demokrātisko savienību”, “Par prezidentālu republiku”, “Latvijas Atdzimšanas partiju”, kā arī Latvijas Sociāldemokrātisko strādnieku partiju.

Jau vēstīts, ka jūnija beigās notikušajā LRA biedru pilnsapulcē pieņemts lēmums, ka 12. Saeimas vēlēšanās premjera kandidāts būs apvienības valdes priekšsēdētājs Bondars. Tāpat nolemts, ka apvienībā uzņems arī Kaspara Upaciera pārstāvēto politisko partiju Ikšķiles novada “Apvienība iedzīvotāji”.

LRA ir centriska politiska organizācija, kas izveidota šā gada 25. februārī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+