×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
25. aprīlis, 2014
Drukāt

LA.lv reģistrēšanās un lietošanas noteikumi

1. Lai iegūtu tiesības izveidot savu profilu, veidot ierakstus, augšupielādēt foto un video materiālus vietnes LA.lv forumos, nepieciešams reģistrēties, izvēloties lietotājvārdu un ierakstot derīgu e-pasta adresi.

2. Iegūtā LA ID parole ļauj lietotājiem piekļūt šādiem LA.lv elektroniskajiem pakalpojumiem Veikals, Sludinājumi, Izdevumu elektroniskās versijas.

3. LA.lv forumu pārrauga administrators ar lietotāja vārdu Admins.

4. LA.lv forumā publicētie ieraksti, foto un video materiāli atspoguļo tikai to autoru viedokli, un par to saturu ir atbildīgs pats autors.

5. LA.lv forumu autoru pienākums, publiskojot jebkāda veida informatīvus materiālus, ir ievērot autortiesības, ētikas normas un savstarpēju pieklājību.

6. Administratoram ir tiesības pēc saviem ieskatiem dzēst jebkurus ierakstus, komentārus, foto vai video materiālus, kas satur ētiski vai morāli nepieņemamu saturu, vai rada aizdomas par autortiesību neievērošanu.

7. LA.lv forumos nav atļauts publicēt komerciāla rakstura informāciju, sludinājumus vai paziņojumus – tiem domāta Sludinājumu sadaļa portālā www.la.lv Ja šāda satura informācija tiks ievietota forumos, tā tiks dzēsta.

8. LA.lv forumu administratoram ir tiesības pēc saviem ieskatiem uz laiku vai pastāvīgi liegt tiesības piedalīties forumos lietotājiem, kuri atkārtoti pārkāpuši 5., 6. un 7. punktā minētos noteikumus.

9. Lietotājiem, kas uzskata, ka viņu konti bloķēti nepamatoti vai kas vēlas atjaunot darbību forumos, jāvēršas pie foruma administratora pa e-pastu mlredaktors@la.lv.

10. Ziņojumu autoru IP adreses tiek saglabātas. IP adrese un reģistrēto lietotāju iesniegtā informācija netiek izpausta trešajām personām, izņemot gadījumus, kad likumā noteikts citādi.

11. LA.lv forums izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku foruma darbību. Sīkdatnes nesatur informāciju, kuru esat ievadījis.

12. Reģistrējoties LA.lv elektroniskajiem pakalpojumiem, lietotājs piekrīt LA.lv informatīvo ziņojumu saņemšanai.

13. La.lv piedāvātās izdevumu elektroniskās versijas (E-izdevumus) lietotājs iegādājas un izmanto tikai savām vajadzībām. Tālāka materiālu pavairošana, pārsūtīšana un pārpublicēšana ir aizliegta.

Drukāt Uz augšu
Draugiem Facebook Twitter Google+