Mobilā versija
+3.5°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
3. marts, 2016
Drukāt

Reģistrēts Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas skolas ģerbonis

Foto: Kulturaskarte.lvFoto: Kulturaskarte.lv

Kultūras ministrija reģistrējusi Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolas ģerboni, liecina paziņojums “Latvijas Vēstnesī”.

Izglītības iestādes ģerbonis ir sarkans lauks sudraba krustveida pinuma dalījumā, uz tā attēlota ota, zīmulis, paletes nazis, greblis.

Vairogs apņemts ar diviem zelta lapotiem mežrozīšu zariem, kuri krustojas lejasdaļā, uz katra trīs sarkani ar zelta auglenīcu pieclapu ziedi.

Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolas ģerbonis reģistrēts 29. februārī, taču atklātībā to nolemts rādīt tikai 19. martā, kad notiks skolas salidojums, LA.lv pastāstīja skolas direktors Jānis Ziņģītis. Tā kā šogad izlemts Nacionālajā mākslu vidusskolā apvienot Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolu un Rīgas Doma kora skolu, ģerbonis paliks kā struktūrvienības pazīšanās zīme, bet apvienotajai skolai, iespējams, tiks izstrādāts jauns uz tā bāzes, piebilda Ziņģītis.

Pievienot komentāru

Latvijā iedegas Ziemsvētku egles, sākas rūķu darbnīcas un Adventa koncertiZiemassvētku gaidīšanas laikā arvien vairāk un vairāk sirsnīgu sarīkojumu gaida ģimenes.
Draugiem Facebook Twitter Google+