floorball.lv

Regulārās sezonas uzvarētāji jau pirmajā kārtā izstājas pret Stalbes “Pārgauju” 0

Stalbes “Pārgaujas” florbolisti “Elvi Florbola līgas” izslēgšanas turnīra ceturtdaļfināla izšķirošajā, septītajā, spēlē ceturtdien viesos ar rezultātu 6:5 (0:0, 2:2, 3:3, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja regulārā čempionāta uzvarētāju “Lielvārdi”/”Fat Pipe”, sērijā līdz četrām uzvarām gūstot virsroku ar 4-3.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 27
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 164

Uzvaras “bullīti” “Pārgaujai” iemeta komandas kapteinis Artūrs Jurševskis.

Spēles pirmajā periodā vārti netika gūti, bet otrajā trešdaļā abos vārtos ielidoja pa divām bumbiņām. Vispirms Lauris Ābols izvirzīja vadībā “Pārgauju”, bet pēc tam Jānis Mūrnieks un Uldis Dūniņš nodrošināja vadību mājiniekiem. Tiesa, ātri vien Jurševskis atjaunoja neizšķirtu uz rezultāta tablo.

Trešā perioda otrajā minūtē Aivis Kusiņš vēlreiz izvirzīja vadībā Lielvārdes komandu, bet nepagāja ne minūte, kad Gvido Lauga panāca neizšķirtu. Turpinājumā Toms Akmeņlauks realizēja soda metienu, bet Kusiņš divas minūtes pirms pamatlaika beigām panāca 5:3, liekot uzgavilēt mājinieku tribīnēm. Tiesa, minūtes un sešu sekunžu laikā Oskars Balodis un Lauga panāca izlīdzinājumu, mača pirmajām 60 minūtēm noslēdzoties neizšķirti 5:5.

Arī pagarinājumā vārti netika gūti, līdz ar to uzvarētāja un pusfināliste tika noskaidrota pēcspēles metienu sērijā. Tajā pēc katras komandas pieciem metieniem bija neizšķirts 3:3, līdz ar to sērija tika turpināta. Šoreiz savu “bullīti” nerealizēja Akmeņlauks, kamēr “Pārgaujai” precīzi meta Jurševskis, ievedot savu komandu pusfinālā.

Cīņā par vietu finālā “Pārgauja” tiksies ar “Valmieru”, kas ceturtdaļfināla sērijā ar rezultātu 4-0 pārspēja “Ķekavu”. Tikmēr otrā pārī tiksies iepriekšējās sezonas čempione “Betsafe”/”Ulbroka”, kas ceturtdaļfinālā ar 4-1 apspēlēja Talsu NSS/”Krauzers”, un Kocēnu “Rubene”, kas ar 4-2 pārspēja Cēsu “Lekringu”.