Mobilā versija
Brīdinājums -2.5°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
5. aprīlis, 2016
Drukāt

Reibumā pieķerts velosipēdists mēģina izlikties par citas valsts pilsoni

Foto: LETAFoto: LETA

Ilustratīvs attēls

Reibumā pieķerts velosipēdists Rīgā mēģinājis izlikties par citas valsts pilsoni, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Vakar, 4.aprīlī Blaumaņa ielā RPP Operatīvās vadības un drošības pārvaldes darbinieki pamanīja velosipēda vadītāju, kurš savu braucamo vadīja nepārliecinoši.

Pārrunu laikā ar reibuma stāvoklī esošo vīrieti, viņš vairākkārtīgi centās pamest notikuma vietu, atteicās nosaukt personas datus, uzdodoties par citas valsts pilsoni, kā rezultātā aizturēts. Uz notikuma vietu izsaukti Valsts policijas (VP) Ceļu policijas darbinieki, kuri turpināja darbu ar reibuma stāvoklī esošo satiksmes dalībnieku.

Savukārt RPP Kurzemes pārvaldes darbinieki Mellužu ielā ievēroja velosipēda vadītāju, kurš, pamanot policijas darbiniekus, strauji mainīja kustības virzienu, cenšoties izvairīties no policijas darbiniekiem. Apturot velosipēdistu, konstatēts, ka viņš ir alkohola reibumā, tādēļ nodots VP Ceļu policijas darbiniekiem turpmākās lietvedības nodrošināšanai.

Policija atgādina, ka velosipēdists ir satiksmes dalībnieks, uz kuru attiecas visas Ceļu satiksmes noteikumos minētās prasības, tostarp aizliegumu braukt dzērumā, kā arī pilna atbildība par normatīvu neievērošanu.

Pievienot komentāru

Vējonis ar Lavrovu tikai sasveicināsLatvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis nupat notikušajā Minhenes drošības konferencē sēdējis plecu pie pleca ar Krievijas ārlietu ministru Sergeju Lavrovu. Vai tā ir tikai nejaušība, un ko abas amatpersonas runājušas?
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiemVisām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+