×
Mobilā versija
Brīdinājums +13°C
Jānis
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
10. aprīlis, 2014
Drukāt

Reidā Zemgalē atsavina lielu daudzumu narkotiku; aizturētas divas personas

Foto: LETAFoto: LETA

Psihotropie augu maisījumi tā dēvētās "legālās narkotikas".

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) trešdien reida laikā Vecumnieku pagastā un Jelgavā policisti atsavinājuši ievērojamu daudzumu psihoaktīvo vielu. Par to tirdzniecību aizturēti divi vīrieši, informē VP ZRP pārstāve Ieva Sietniece.

VP ZRP Bauskas iecirkņa darbinieki vienā no dzīvokļiem Vecumnieku pagastā, Misā, sankcionētas kratīšanas laikā atsavināja 513 psihoaktīvo vielu iepakojumus. Par psihoaktīvo vielu tirdzniecību aizturēts 1989.gadā dzimis vīrietis.

Savukārt vienā no dzīvokļiem Jelgavā, Vecpilsētas ielā, sankcionētā kratīšanā atsavināti 50 iepakojumi ar psihoaktīvo vielu. Par šo vielu tirdzniecību aizturēts 1978.gadā dzimis vīrietis.

Abas aizturētās personas ievietotas īslaicīgā aizturēšanas vietā.

Ja iedzīvotājiem ir informācija par iespējamām psihoaktīvo vielu tirdzniecības vietām, policija lūdz par tām ziņot, zvanot pa tālruni 63004200, 63004202 vai 67014077.

Policijā atgādina, ka trešdien stājās spēkā grozījumi Krimināllikumā, paredzot kriminālatbildību par aizliegtu psihoaktīvu vielu vai to saturošu izstrādājumu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu realizācijas nolūkā vai realizēšanu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+