×
Mobilā versija
Brīdinājums +20°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Sestdiena, 18. augusts, 2018
9. novembris, 2016
Drukāt

Reiniks no ASV: Domās nobalsoju par Klintoni (1)

ReklāmfotoReklāmfoto

Cilvēki ASV vēlēšanās Losandželosā šogad balsojuši aktīvāk nekad iepriekšējos gados, šādos novērojumos ar LNT “900 sekundēm” dalījās mūziķis Lauris Reiniks, kurš patlaban atrodas Losandželosā un palīdzējis arī kādai paziņai vēlēšanu iecirknī.

Vēlēšanas bijis liels notikums – cilvēki veduši līdzi bērnus, sunīšus, daudziem likās, ka šis gads ir īpaši svarīgs.

Viņš atzina, ka cilvēki slēpj, par ko nobalsojuši – pat tuvākie draugi neesot atklājuši, par ko balsojuši. “Nezinu, kāpēc tas ir tik jūtīgs temats,” piebilda Reiniks.

Pēc viņa stāstītā, Kalifornijā cilvēki sāk uztraukties par to, ko redz vēlēšanu rezultātos, jo Kalifornija vēsturiski bijis demokrātu štats, un arī šajās vēlēšanās lielāks atbalsts ir demokrātu pārstāvei Hilarijai Klintonei.

Arī pats Reiniks vairāk atbalstot Klintoni un “domās nobalsojis” par viņu. “Es domāju, ka šajā laikā, kad ir tik daudz visādu nesaskaņu pasaulē, ASV priekšgalā jābūt cilvēkam, kurš grib visus savienot, nevis šķelt un lamāties, un vainot visus citus paša nevieksmēs. Un man liekas, ka Klintone būtu tā īstā, kaut gan zinām, ka abi kandidāti ir ar savām utīm un nevienam nav gluži tīra vēsture. Bet daudzi te saka, ka jāizvēlas mazākais ļaunums,” teica Reiniks.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. pedins reiniks dodas uz asv jo latvija neviens vinu nedraz

Draugiem Facebook Twitter Google+