×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.3°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
5. februāris, 2018
Drukāt

Reirs atbrīvo VSAC „Rīga” direktori Pauderi no amata (6)

Foto LETAFoto LETA

Labklājības ministrs Jānis Reirs pirmdien, 5. februārī, parakstījis rīkojumu par valsts sociālās aprūpes centra (VSAC) „Rīga” direktores Ineses Pauderes atbrīvošanu no amata sakarā ar konstatētajiem pārkāpumiem VSAC „Rīga” saimnieciskajā darbību, portālu LA.lv informēja Labklājības ministrijā (LM).

“Labklājības ministrija uzskata, ka VSAC „Rīga” direktores darbībā konstatētie pārkāpumi ir ļoti nopietni, tāpēc pieņemts lēmums par viņas atbrīvošanu no amata,” uzsver labklājības ministrs Jānis Reirs. “Turpināsim sadarbību arī ar tiesībsargājošām iestādēm, lai noskaidrotu viņas vainas pakāpi saimnieciskās darbības pārkāpumos. Tāpat darīsim visu, lai VSAC „Rīga” filiālēs uzlabotu pacientu aprūpi, viņu dzīves kvalitāti un sakārtotu saimniecisko darbību.”

LM, ņemot vērā disciplinārlietas ietvaros iegūto informāciju, izvērtēs iespēju vērsties Valsts policijā par VSAC „Rīga” konstatētajiem pārkāpumiem saimnieciskajā darbībā.

Jau iepriekš vēstīts, ka LM rosinātajā, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) un biedrības “Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi” veiktajā pārbaudē VSAC “Rīga” filiālē “Rīga” konstatēts, ka netiek nodrošināta bērnu pienācīga aprūpe. Tāpēc VBATI vērsās policijā, lai izvērtētu, vai ir notikusi bērnu aizbildņa tiesību ļaunprātīga izmantošana.

Kopumā pret VSAC „Rīga” direktori Inesi Pauderi ierosinātas trīs disciplinārlietas: divās no tām izteikts rājiens, trešajā pieņemts lēmums par viņas atbrīvošanu no amata.

Lēmumu par pirmo rājienu Paudere ir pārsūdzējusi tiesā.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Anna G.,MaijaG.,gundea,valentīna Atbildēt

  Tur visas tādas strādāāāāā!!!!!!!!!!!!!!

 2. Anna G.,MaijaG.,gundea,valentīna Atbildēt

  Tas jau sen bij gaidāms,tur visas tādas strādā-skatās sev labumu izsist!!!!!!!!!!!!!

 3. Tas ir visur,kur kāds vadītājs vai direktors tiek pie valsts naudas dalīšanas,vai tā būtu slimnīca,bērnudārzs,skola vai cita valsts iestāde vienmēr ir ar ko sašmucējies.Visā pasaulē jau visādi iet,bet Latvijā tā kā izsalkuši pēc lielās naudas!Jo vairāk var nozagt,jo labāk!

 4. man zināms vairāk Atbildēt

  Bērnu namus viņa uzskatīja par privātu biznesu.

 5. Inese Paudere ir łoti profesionāla māszinībās un vispār. Izskatās – kāda citam tiek gatavota vieta… korupcija še sit augstu vilni, LV vēl arvien iezīmēta kartē kā koruptīva valsts. Diemžēl..,

Draugiem Facebook Twitter Google+