Mobilā versija
Brīdinājums -0.1°C
Evija, Raita, Jogita
Piektdiena, 2. decembris, 2016
7. janvāris, 2016
Drukāt

Reirs atteicies kļūt par premjeru (3)

LETALETA

Finanšu ministrs Jānis Reirs (“Vienotība”) ir atteicies no iespējas kandidēt uz valdības vadītāja amatu.

Ceturtdien pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni, Reirs pastāstīja, ka saņēmis piedāvājumu pretendēt uz premjera amatu, taču to noraidījis.

“Es prezidentam norādīju, ka Finanšu ministrijā ir uzsākti daudzi nozīmīgi darbi gan saistībā ar veselības aprūpes finansēšanu, gan Eiropas Savienības fondu līdzekļu apguvi, gan daudz ko citu, tāpēc labprāt turpinātu darbu šajā jomā arī nākamajā valdībā,” sacīja Reirs.

Ministrs pauda, ka ar prezidentu neesot apspriedis jautājumu par iespējamajiem premjera amata kandidātiem.

Uz jautājumu, kā vērtē iespēju, ka par premjeru varētu kļūt Kārlis Šadurskis (“Vienotība”), Reirs atbildēja, ka atbalstīs jebkuru “Vienotības” pārstāvi, kuru virzīs prezidents.

Jau ziņots, ka Valsts prezidents Vējonis ir paziņojis, ka uzsāk sarunas ar iespējamiem premjera amata kandidātiem. Tās notiek slepenībā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Ja ” pārgudrie” komentētāji apries ikvienu kandidātu, likumi būs jāpieņem Doma laukumā.
    Paši, piedodiet, dīvānā pirdēji pat slides neprastu tirgot.

  2. Drosi vien ari brauks tirgot sliedes. Tas ir loti interesanti, ka visi, kas pamanas nonakt Solvitai cela, pamaisas pa kajam vai starp kajam (nezinu ka ir pareizi teikt) beigas neko negrib vairs…

Krīgers jūsmoja par Ušakova kaķiem. Vai viņš ies politikā? (6)"Dusmīgo" Pēteri Krīgeru varētu nomainīt "diplomāts" Egils Baldzēns, taču ir arī citi interesenti
Draugiem Facebook Twitter Google+