×
Mobilā versija
+8°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
19. decembris, 2013
Drukāt

Reirs atturīgs par iespējamo kandidēšanu uz premjera amatu (2)

Foto; LETAFoto; LETA

Saeimas deputāts Jānis Reirs uzstājas debatēs Saeimas sēdē par ilggadējā Finanšu un kapitāla tirgus komisijas priekšsēdētāja vietnieka Jāņa Brazovska atkārtotu ievēlēšanu šai amatā.

Lai arī Valsta prezidenta Andra Bērziņa ieskatā labākais kandidāts premjera amatam no “Vienotības” rindām būtu Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas vadītājs Jānis Reirs (V), viņš pats ir atturīgs par iespējamo viņa kandidatūras virzīšanu Ministru prezidenta amatam.

Kā sarunā ar portālu “LA.lv” skaidroja Reirs, par spīti tam, ka prezidents viņu minējis kā savu favorītu premjera amatam, partijā nopietni viņa kandidatūra nav apspriesta un viņš oficiāli šim amatam nav virzīts.

Reirs gan ir atturīgs komentāros, vai viņš pats vēlētos ieņemt premjera krēslu. Viņam ir gana daudz darāmā Saeimas budžeta komisijā, piemēram, pie jaunā  veselības aprūpes finansēšanas likuma. “Nesaku ne jā, ne nē,” par iespējamo savas kandidatūras virzīšanu premjera amatam noteica Reirs.

Partijas valdei tuvu stāvoši cilvēki portālam “LA.lv” norādīja, ka šobrīd tiek apspriesti vairāki potenciālie pretendenti, arī Reirs, kura kandidatūru samērā daudz esot pārrunāta arī vakar partijas Saeimas frakcijas sēdē. Tad arī izskanējusi versija, ka partijai jāvirzās uz piemērota premjera amata kandidāta meklēšanu pašas “Vienotības” rindās.

Jau vēstīts, ka šobrīd iniciatīvu premjera meklējumos uzņēmusies “Vienotība”, kas šobrīd vērtē  diplomāta Pētera Vaivara kandidatūru premjera amatam.

Tikmēr Valsts prezidents izteicies, ka no “Vienotības” rindām viņa “favorīts numur viens” ir Reirs, kura galvenais pluss esot informētība un izpratne par aktuālajiem politikas procesiem. Vienlaikus Bērziņš uzsvēra, ka šis ir “Vienotības” iekšējais jautājums, viņš nepiedalās šajā lemšanā, bet “Vienotība” “dziļdomīgi klusē”.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Neaimirsatbalsta balsojumu par prezidenttiet ka Reirs bija viens no tiem kas balsoja pret Vienotibas

  2. Atkal komjaunatnes funkcionārs:)) Citu laikam Vienotībai nav:))

Draugiem Facebook Twitter Google+