×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.8°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
17. aprīlis, 2016
Drukāt

Reirs: valdība palīdzēs Salaspils pašvaldībai ugunsgrēka seku novēršanā

Foto-LETAFoto-LETA

Labklājības ministrs Jānis Reirs.

Valdība finansiāli palīdzēs Salaspils pašvaldībai naktī uz 17.aprīli Skolas ielas namā notikušā ugunsgrēka seku novēršanā, aģentūrai LETA sacīja labklājības ministrs Jānis Reirs (V).

“Esmu sazinājies ar Ministru prezidentu Māri Kučinski (ZZS) un informējis viņu par situāciju pašvaldības īres namā. Vienojāmies, ka valdība sniegs pašvaldībai finansiālu atbalstu, lai ātrāk varētu atjaunot šo dzīvojamo fondu,” sacīja ministrs, kurš tobrīd atradās ceļā uz notikuma vietu.

Tiekoties ar Salaspils novada domes priekšsēdētāju Raimondu Čudaru (V), ministrs tika informēts, ka pašvaldība plāno pilnībā atjaunot izdegušos dzīvokļus jau trīs nedēļu laikā, lai ģimenes, kuras tiek izmitinātas pagaidu dzīvokļos Ogrē, jau vistuvākajā laikā varētu atgriezties savās mājvietās, aģentūru LETA informēja ministra preses sekretāre Viktorija Buraka.

“Jau šobrīd Salaspils pašvaldība ir daļēji apzinājusi ugunsgrēka nodarīto postījumu sekas un to novēršanai nepieciešamo finansējumu. Salaspils novada domes vadītājs mani informēja, ka pašvaldība jau ir paredzējusi līdzekļus izdegušo mājokļu atjaunošanai, taču arī valdības atbalsts šis nelaimes seku novēršanai ir ļoti būtisks,” pēc tikšanās atzinis ministrs.

Tāpat Čudars informēja ministru par šobrīd zināmajiem iemesliem, kuru dēļ pašvaldības sociālajā īres namā izcēlies ugunsgrēks, kā arī par visiem pasākumiem, ko pašvaldība veikusi, lai evakuētu iedzīvotājus un nodrošinātu viņus ar cilvēka cienīgiem dzīves apstākļiem. Cietušajām ģimenēm pašvaldība nodrošinās pagaidu mājvietu Ogrē, savukārt jau no rītdienas bērniem nodrošinās bezmaksas transportu uz skolu.

Kā ziņots, ēkā Salaspilī, kurā atrodas vairākas valsts un pašvaldības institūcijas, šonakt izcēlies ugunsgrēks, kurā bojā gājuši trīs cilvēki.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+