Kokteilis
Mīli

Reiz tu satiksi… Četrdesmitgadnieces novēlējumi meitai 16

Foto – Fotolia

Reiz tu satiksi vīrieti, kas liks tev mirdzēt spožāk. Tikai kopā ar viņu tu kļūsi skaistāka un stiprāka. Šis vīrietis tevi mīlēs tādu, kāda esi.

Kad satiec tādu cilvēku, saproti, kāpēc ar citiem attiecības neizdevās. Reiz tu pārstāsi maldīties minējumos. Tu vairs nedomāsi, vai vajag viņam piezvanīt un vai viņam patiks tava jaunā kleita.

Tagad tu nejautāsi sev, vai neesi pārāk uzmācīga un nešaubīsies par to, vai vari viņam uzrakstīt īsziņu pirmā. Tu pārstāsi sev uzdot jautājumus par to, kā tev vajag uzvesties.

Tā vietā tu vienkārši būsi tu pati. Tāpēc, ka šis vīrietis tevi mīlēs par to, kāda esi.

Reiz tu atradīsi vīrieti, kurš sapratīs tevi. Viņš mīlēs to, kā tu iekodies lūpā, kad domā, un nekritizēs, par to, cik daudz šokolādes sviesta tu zied uz maizes. Kad tu viņam lūgsi uz nakti neizslēgt nakts lampiņu, tas viņu aizkustinās, nevis saērcinās. Kad tu segu aizvilksi uz savu pusi, viņš vienkārši noskūpstīs tevi uz pieres un pavilks segu atpakaļ.

Viss, ko tu dari, viņam patiks, un nav svarīgi, cik tas ir muļķīgi, nepatīkami, smieklīgi vai vienkārši dīvaini – viņš tevī mīlēs visus šos sīkumus, jo tieši tie padara tevi par to, kas tu esi.

Nē, viņš tevi neuzcels uz pjedestāla vai nedomās, ka tu esi ideāla. Bet viņš tevi sapratīs un neprasīs, lai tu mainītos. Viņš pieņems tevi ar visiem tarakāniem, trūkumiem, ieradumiem un lepni sacīs: “Jā, viņa ir mana.

Reiz tu atradīsi vīrieti, kurš novērtēs tavas dīvainības. Viņš neiebildīs, ka tu grauz nagus vai sacel trauksmi, ja viņš neņem klausuli jau pēc pirmā signāla. Viņš sapratīs, ka tu esi “cīrulis”, bet nemīli kafiju. Viņš neizbolīs acis, kad futbola mača laikā tu izvēlēsies dzert vīnu, nevis alu. Un viņš nekad tev neteiks, ka tu esi pārāk skaļa, dumja vai tevis vienkārši ir par daudz.

Viņš neliks tev šaubīties par saviem lēmumiem vai domāt, ka tev vajadzēja darīt citādāk. Viņš neliks tev maldīties minējumos par viņa nodomiem, jo liks skaidri saprast, ka tu viņam esi vajadzīga. Un ka viņš nekur nepazudīs. Reiz tu satiksi šādu vīrieti, un viss nostāsies savās vietās.

Saistītie raksti

Tu nesalīdzināsi sevi ar citām sievietēm vai viņa bijušajām. Tu jutīsies vieglāk, laimīgāk, mīlētāka – viss tāpēc, ka tad, kad viņš lūkojas uz tevi, tu zini, ka viņš skatās cauri tavām nepilnībām tieši sirdī. Un tu zini, ka viņš to ir iekarojis.

Reiz tu satiksi vīrieti un sajutīsi, ka tev nevajag izlikties. Tu vieglāk smiesies, dziļāk elposi, jutīsies tik brīvi kā ne ar vienu citu vīrieti. Tu nešaubīsies par to, ko dari, vai vajag viņam rakstīt īsziņu vai zvanīt, skūpstīt, mīlēt.

Šis vīrietis palīdzēs tev uzmirdzēt spožāk, mainīt savu dzīvi un ieraudzīt, ka tu esi skaista un stipra. Tāpēc, ka tu tāda arī esi.

Reiz tu satiksi vīrieti un viņš tevi mīlēs par to, kāda tu esi. Tāpēc, lūdzu, sagaidi viņu, jo tu esi pelnījusi šādu mīlestību.

Avots: “lifegeek.ru”

LA.lv