Horoskopi un mistika
Horoskopi

Reizēm brīvībai pietiek arī ar minūti. Tolteku horoskops līdz 5. maijam 16

Foto – la.lv

Viļņa apraksts. No atklāsmes līdz radošumam!

Jauns vilnis un jauna viļņa programma. Šoreiz mūsu uzdevums ir no pirmās dienas atklāsmes nonākt līdz radošumam. Reizēm mēs meklējam atbildes uz saviem jautājumiem, bet reizi colkinā katram ir iespēja sākt ar atbildēm uz visneiedomājamākajiem jautājumiem, un šīs atbildes ir tikai sākuma punkts. Tas ir impulss, lai šīs atbildes mūs varētu piepildīt ar mīlestību un iekustināt jaunam sākumam, kas ļaus iegūt citu brīvības pakāpi, lai sevī ieraudzītu vēl neaptvertas lietas, kas dos prieku un sajūsmu arī apkārtējiem, lai vairotu dzīvotgribu un veicinātu mūsos veco lietu noārdīšanos, līdz tai robežai, kurā sāksim atbilst jaunaktlātajām atbildēm un pārliecinātos par to vērtību. Viļna maksimālajā punktā atklāsmes kļūs par mūsu zināšanām, lai manifestētos mūsu sirdsapziņās un dotu impulsu radīt ko nebijušu.


23.04.2016. Atbildes atnāk, kad tās gaida!

1 Kawak

Šodien ļoti skaidri bez pastarpinājumiem un kontekstiem varam piedzīvot atklāsmi. Ir jautājumi, kuri jau vairs netiek uzdoti, atbildes, kuras vairs netiek meklētas, kuru atrašana ir pasludināta par neiespējamu. Esiet ievērojuši, ka lietas notiek tieši tad, kad esam palaiduši tās vaļā, kad esam pārstājuši tiekties, pārstājuši meklēt, pārstājuši gribēt. Tieši tas ir pagrieziena punkts, kurā pēkšņi pār mums pārlīst pārpilnības lietus!

Tā varbūt ir mana šīs dienas atklāsme – piepildīties var tikai tas, ko mēs atlaižam pa īstam. Piederēt var tikai tas, kam mēs piederam, ticēt var tikai tam, kurš pats dzīvo pazemībā. Pārstāt gribēt, pārstāt tiekties un dzīties dod mums iespēju pamanīt, kas mums jau ir, kas mēs paši esam! Un ko mēs vēlamies dot pasaulei! Patēriņa laikmets ir izsmelts, nav jau vairs ko patērēt! Ir pienācis došanas laikmets, sevis realizēšanas atmoda!

24.04.2016. Arī zvaigznes kāds ir iededzis!

2 Ahaw

Beznosacījuma mīlestība dualitātē! Patiesībā nav nekāda beznosacījuma mīlestība! Arī tai ir no kaut kurienes jārodas. Zvaigznes mirdz tāpēc, ka tās deg, sadeg par kaut ko, un cauri tumsai tās nevar nepamanīt. Tās katram no mums liek ilgoties pēc šādas sadegšanas! Bet tam ir vajadzīgs impulss! Kādam ir mūs jāiededz! Mīloša sieviete neeksistē, ja nav kāds vīrietis, kas viņu ir iemīlējis, kas viņu ir iededzis. Bet arī vīrietis šo spēju neiegūst ne no kurienes! Tādam vīrietim ir māte, kas viņu ir mīlējusi!

Patiesība ir vienkārša – beznosacījumu mīlestību vispirms ir jāiepazīst, ir jāizjūt šo vibrāciju, šo neparasto enerģiju, lai to spētu cilvēks sākt radīt pats! Šodienas duālisms ļauj ieraudzīt tos, kuri ir šo liesmu aizdedzinātāji! Un cik sirdis tu esi aizdedzinājis?

25.04.2016. Darīt no jauna!

3 Imix

Šodien vairs klusēt un vērot nevar. Katrā no mums mutuļo vēlme radīt ko jaunu. No divu cilvēku mīlestības rodas bērniņš, skaistais rada skaisto, idejas rada projektus! Šodienas darbs nav tikai darīšanas dēļ, tas rodas no nespējas nedarīt. Mēs vairs nevaram atstāt visu kā ir, mēs vairs nevaram malā nostāvēt. Mūsos ir dzimis jauns impulss un mēs nevaram tam pretoties.

Ir grūti iedomāties lieliskāku iemeslu, lai strādātu! Ne jau nauda atnesīs mūsos gandarījumu, ne jau panākumi, slava vai rezultāti ir tas, pēc kā mēs tiecamies, tas, kādēļ mēs to visu darām. Tā ir mūsu zemapziņas balss, mūsu piederība šai zemei un saknes ir tās, kas neļauj vairs stāvēt. Dievs pasauli neradīja tāpēc, ka vēlējās noskatīties, kā mēs te ņemamies, bet gan tāpēc, ka savādāk nevarēja. Vienīgais iemesls tam ir pati radīšana, pati darbība!

26.04.2016. Brīvība no vajadzības!

4 Ik

Šodien brīvu cilvēku praktiski nevar atrast. Praktiski katram ir parādi vai kredīti, pienākumi un saistības, līgumi un darbi, kas noteikti jāizdara. Vai tad tā ir brīvība? Cik daudz laika jūs patiešām variet izvēlēties ko darīt? 2h diennaktī? Varbūt! Pārējais laiks tiek patērēts miegam, darbam, ēšanai, rūpēm par bērniem. Un ko jūs šajās 2h darāt? Tīrāt māju??? Sēžat pie TV ekrāniem??? Tā arī ir jūsu brīvība! Vai tikai man liekas, ka tā ir pārāk augsta cena tam, lai nebūtu jāraizējas par to, ko ēst, par to, ko ģērbt?

Ļoti iespējams, ka daudzus šādā dienā var raut uz pusēm, var skarbi parādīt, kur mēs katrs esam, un tas nav patīkams skats. Mēs visi esam vergi – vispirms vergi savam ķermenim, pēc tam sociumam, kuras daļas esam. Atcerieties vienu, ka mūsu domu brīvību ierobežot ir krietni sarežģītāk. Reizēm minūte var ļaut atgūt sevi! Tāpēc novērtēsim katru mirkli, kurā varam darīt lietas, kas patiešām dod pievienoto vērtību mūsu dzīvei!

27.04.2015. Mūsu rūķīši izlien no alām!

5 Akbal

Šodiena paver vaļā pazemes, alas, aizas un mūsu slēptākos stūrus. Pa visiem tiem lien ārā vēl nepazīstami rūķīši, fejas un elfi! Ak, jūs neticiet tādām lietām!? Nevar būt!!! Cik daudz bērnības mums ir atņemts, cik daudz fantāzijas, sapņu un tēlu mūsos ir iznīcināts!!! Tāpēc tieši šodiena no mums spēj izvilkt arī ticību Lieldienu zaķim! Mūsos mītošās domas un sajūtas!

Lielākais noslēpums un paradokss ir tāds, ka cilvēks nav spējīgs radīt neko neeksistējošu. Mēs nespējam uzzīmēt zvēru, kāds nav! Tas ir fakts! Mēs varam tikai salikt daļas, kas piemīt kādam zvēram un radīt kaut kādu jocīgu krustojumu, bet, radīt neekistējošo, mēs nespējam. Jums nav ienācis prātā, kā var tik daudz pasaules malās zināt par rūķīšiem? Jābūt taču kaut kādam izskaidrojumam! Es, protams, runāju metaforās, bet man ir sāpīgi, kā pieaugušie aizmirst sevī bērnus. Vēl vairāk, kā pieaugušo bērnos iznīdē bērnus! Aizejiet kopā ar bērniem uz mežu pameklēt laumiņas!

28.04.2016. Vienam svētki ir visiem svētki!

6 Kan

Pārmaiņas pēc viļņa 6. atslēgā ir enerģija, kas kā pretestība īsti nedarbojas. Izsūtiet ielūgumus visiem uz ballīti! Nav svarīgi, vai tas ir panākums darbā, vai jūsu bērnam ir izaudzis pirmais zobiņš. Jūs varat sarīkot ballīti kaut vai par godu jaunām kurpēm vai vienkārši sanākt kopā ar draugiem, lai paspēlētu kādu spēli! Šodiena pavelk visus dejot vilcieniņā un līksmot!

Tie, kuriem nav iemesla šodien līksmot, kuri grib sevi pažēlot vai pasērot, lai labāk ārā no mājas neiet. Noteikti, kāds atradīsies, kas vēlēsies padalīties savos priekos, vai uz ielas gadīsies flashmobs, kurā nāksies griezties līdzi – gribi to vai nē. Varbūt ir laiks, atvērt savas durvis un sākt mācīties ieraudzīt prieku arī citu acīs? Varbūt citu prieks pielips arī jums!

29.04.2016. Dzīvotgriba paliek arī pēc nāves

7 Chikchan

Šodiena ļauj ieraudzīt, ka visas lielās lietas nekad nebeidzas. Patiesībā tās arī nekad nesākas. Tās vienmēr ir bijušas, bet pienāk laikā tādi punkti, kuros tās var nosaukt vārdā, kuros var izskaidrot kopsakarības un ieraudzīt lietas, kas visu laiku bijušas acu priekšā. Tāda ir arī šī diena. Tā ļauj ieraudzīt tādas sistēmas un sakarības, kas mūs pārdzīvos. Ieliktās idejas rada jaunas lietas, bet tās savukārt atkal jaunas.

Dzīvība patiesībā nekad nebeidzas. Jā, nolietojas mūsu ķermeņi, bet mēs esam un paliekam cauri laikam, cauri dzīvēm. Tieši dzīvotgriba ir tā, kas ļauj mums atgriezties, kas ļauj katru dienu mums pamosties, jo arī aizmigšana ir mazās beigas. Tieši šīs dienas enerģija ļauj aptvert mūžīgo dzīvības ritējumi pāri laikiem!

30.04.2016. Nāve nevienam atļauju neprasa!

8 Kimi

Pašpietiekamība nāves enerģijā ir kaut kas fantastisks!!! Nāve pati par sevi manifestē sevī pašpietiekamību! Vai esiet kādreiz redzējuši, ka nāve kaut kur parādās kopā ar draugiem vai palīgiem? Tai nav sekotāju, komandas vai biedri. Tā arī nav nevienam piederīga. Tā nepārstāv ne Dievu, ne velnu. Tā gluži vienkārši ir NĀVE. Un visiem ar to pietiek! Visiem viss ir skaidrs. Nevienam nav nekas vairāk jāpaskaidro!

Tāpēc šodien atmetiet visas domas, visas ilūzijas, visas vēlmes, cerības, kas jūs ierobežo! Es neaicinu visus iet mirt, nē. Es aicinu mācīties pašpietiekamību no nāves. Viņa nevienam neko nav parādā, nevienu necenšas par kaut ko pārliecināt, vai kādam ko pierādīt. Kāpēc mēs to cenšamies? Kam mums to vajag? Vai mums nepietiek ar to, ka mēs esam? Vai ar to mēs jau neesam pietiekami? Ja neesiet, tad metiet prom visu lieko, kas cenšas jums to iegalvot! Mēs katrs esam pilnīgi un ideāli piemēroti saviem uzdevumiem, tāpat kā nāve!

01.05.2016. Ko Dievs dara, kad neuzklausa lūgšanas?

9 Manik

Reizēm manī rodas pa visam negaidīti jautājumi. Katrs mēs spēlējam zināmu lomu. Vai tad Dieva ‘darbs’ nav uzklausīt mūsu lūgšanas? Tikai mirkli iztēlojieties, kā viņš iet uz darbu un izskata mūsu lūgšanas, kā kārtējo reizi redz mūsu muļķības un kārtējo reizi nodomā, kāpēc viņam šis darbs jādara! Varbūt tā ir cena par ticību? Esot lūdzēji, grēcinieki un ticīgie, mēs pildām tikai zināmas lomas, kas beidzas drīz pēc baznīcas durvju aizvēršanas.

Manik dienās vienmēr ir zināms apjukums pēc tam, kad kaut kas ir beidzies paiet zināms laiks, lai pielāgotos. Iespējams, ka tieši šis attālums starp beigām un vēl sākuma iestāšanos arī ir patiesa ticība. Tāda ticība, ko tikai šodiena atver. Tas ir, kā lēciens – atspēriens ir jau aiz muguras, bet vēl neesam sasnieguši mērķi. Elpas vilciens pa vidu, kurš ir piepildīts ar tīru ticību par to, ka noteikti sekmīgi piezemēsimies!

02.05.2016. Diriģents nosaka visu skanējumu!

10 Lamat

Šodiena ir varas un vērtības krustojums. Lai orķestris spēlētu saskanīgi, ir vajadzīgs diriģents. Lai vērtība rastos, ir vajadzīga vara! Tāpēc vērtīgākais instruments orķestrī ir diriģenta zizlis. Smieklīgi un paradoksāli, jo tas nerada nekādu skaņu! Reizēm ne viss ir tā, kā tas sākumā izskatās, tāpēc visbiežāk mēs kļūdamies un viļamies tajā, ko uzskatām par vērtīgu. Necilas, varbūt par bezjēdzīgas no pirmā skatiena lietas spēj iemantot noteicošo svaru notikumu virknē.

Ne jau velti ķēdes stiprums ir vājākajā posmā – visa ķēde kļūst bezjēdzīga, ja tas neiztur! Tāpēc šodien izvēlieties tās vērtības, aiz kurām stāv citas! Pieņemiet tos lēmumus, kas sākumā liekas absurdi. No zelta kausiem izvēlieties koka! Ticiet man, tā darot, jums nenāksies vilties un nožēlot! Jūs iegūsiet vairāk nekā sākumā to variet ieraudzīt!

03.05.2016. Tikai pieredze dod zināšanas!

11 Muluk

Šodiena mūs atgriezīs atkal un atkal piedzīvot vienu un to pašu, kamēr mēs spēsim aptvert visu līdz galam, līdz niansēm, kamēr lietas, kuras pie mums atnāk, atklāsmes, ko mēs saņemam, ir pārbaudītas uz savas ādas vissīkākajā detalizācijā. Tikai tas dod iespēju iegūto nosaukt par zināšanām. Reizrēķinu var iezubrīt, bet tad nenozīmēs, ka mēs to zinām un saprotam! Tas dos iespēju mums atbildēt pareizi uz jautājumu, bet kāda tam jēga!?

Esiet pamanījuši, ka dižākie psihologi paši ir gana nenormāli, ka dižākie ekstrasensi ir izgājuši cauri ellei, ka iespaidīgākie gaišreģi nespēj novērst nelaimes? Tas tieši šīs dienas enerģijas dēļ! Tikai piedzīvojot to uz savas ādas, mēs nonākam līdz zināšanām. Un tieši tas ir tas atspēriena punkts, kas ļauj mums palīdzēt citiem. Esmu pārliecināta, ka dietologs, kurš nezina, kas ir liekais svars, nespēj palīdzēt nevienam no tā atbrīvoties! Tāpēc nebaidieties no grūtībām, no dzīves pārbaudījumiem, tas ir mūsu lielākais ieguvums!

04.05.2016. Sirdsskaidrība un piepildījums!

12 Ok

Kad pirmās atklāsmes ir izdzīvotas, teorijas pierādītas praksē un visi eksperimenti apstiprina cēloņsakarības, tad tas izgaismo mūsu sirds patiesības. Kāpēc gan savādāk sevi dzīt cauri pārbaudījumiem, kāpēc izjust, kas ir sāpes uz sevis, ja tas nespētu iegult mūsu sirdīs? Nē, ne jau kā aizvainojums, nocietinājums vai dusmas. Ja mūsos ir negācijas, tad tas parāda tikai to, ka process vēl nav beidzies, mēs joprojām nesaprotam, ka 2×2=4 tāpēc, ka 2 tiek saskaitīts ar sevi divas reizes. Mēs joprojām nesaprotam reizināšanas būtību, bet redzam tikai sekas.

Šodienā satek visa viļņa rezultāts sirds traukā! Pat, ja tā ir tikai viena pilīte, tā bija visa viļņa vērta, tā sevī satur visu nepieciešamo un iespējamo, kas šobrīd bija iespējams tieši priekš katra no mums. Un šis piliens mūsu sirdīs ir visu pūļu vērts! Tas ir piliens, kas dod iespēju mūsu sirdij pukstēt kārtējā ciklā!

05.05.2016. Nu kā mēs to visu tagad pielietosim?

13 Chuwen

Saistītie raksti

Šodiena ir starpposms starp diviem viļņiem. Tā ir attīstības atslēga, kas ļauj pārkārtoties jaunā līmenī, lai nākamais Kawak vilnis pēc 260 dienām nebūtu tāds, kāds šis, bet par pakāpi augstāks! Turklāt šodienas enerģija ir ļoti radoša un atraktīva! Tā ir iespēja atcerēties visu, kas ir noticis gan rūķīšus un laumiņas, gan nāvi un sirds sitiena būtību. Tā ir iespēja arī ļauties fantāzijai un uzzīmēt to visu saliekot vienā bildē. Kopskats dod atspērienu. Atliek pajautāt, kur mēs vēlamies nonākt!

Tāpēc esiet atvērti pilnībā! Neierobežojiet savu iztēli un savu redzesleņķi! Nākamais vilnis, nākamā diena sagaida, ka būsim spējīgi nostāties uz sava ceļa! Tāpēc šodien ir svarīgi ieraudzīt visus iespējamos ceļus nevis tikai to, kas nolemts deguna priekšā, jo lielceļš, pa kuru visi slāj, nevar dot mūsu individualitātei piemērotāko. Tā vienkārši būtu vieglākā izvēle, kas nākamajā dzīvē mūs atkal noliks sākuma punktā!

LA.lv