Mobilā versija
+5.8°C
Nanija, Ilgmārs
Ceturtdiena, 30. marts, 2017
15. oktobris, 2016
Drukāt

Reizes, kad sekss tiešām ir labs risinājums

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Vai esi kādreiz dzirdējusi kādu sakām, ka sekss neko neatrisina? Lai arī tas nav brīnumlīdzeklis, kas der visam, tas, kurš to teicis, laikam nav piedzīvojis tik brīnišķīgu orgasmu, kas spēj atbrīvot no vissmagākajām galvassāpēm.

Ir vēl 13 citas reizes, kad sekss patiesi ir īstais risinājums tavām problēmām.

Kad nevari iemigt

Nav nepieciešamības dzert zāļu tējas, ja ir tik holistisks risinājums bezmiegam.

Ja vēlies tikt pāri strīdam

Viņš tev atvainojās, tu viņam piedevi – patiešām, bet daļa tevis vēl joprojām vēlas viņam iekraut pa ģīmi. Tā vietā labāk neķītri viņu ieper un pēc pāris minūtēm jūs atkal būsiet tādi pat mīlas balodīši kā iepriekš.

Kad darbs tevi dzen izmisumā

Tu vēlies, kaut varētu doties mājās, bet rītā tev paredzēta svarīga prezentācija, turklāt priekšniekam jānodod tik ļoti svarīgā atskaite. Izklausās, ka tev jāieplāno tikšanās ar savu vīrieti, lai nodotos pikantām lietām – tas ļaus tev atslābināt nervus.

Kad nepaspēji apmeklēt sporta zāli

Nav noliedzams tas, ka sportošana uzlabo garastāvokli, bet, lai arī cik ļoti tu to vēlētos, dažkārt nekādīgi nepietiek laika sporta zāles apmeklējumam. Seksa laikā tu trenē sirdsdarbību un lokanību, kā arī tas liek izdalīties laimes hormoniem, kas liek tev starot ne sliktāk par jogas nodarbību.

Kad tu slinko

Tu apsolījies, ka beidzot sakārtosi savu drēbju skapi un tu to arī izdarīsi… tiklīdz tiksi galā ar šo ļoti nospiedošo lietu.

Kad kāds no jums abiem dodas kaut kur projām

Tev viņa pietrūks un viņam pietrūks tevis, jūs abi jutīsieties vientuļi šajā laika periodā. Aizmirsti par žēlošanos, ļaujiet saviem ķermeņiem baudīt vislabākās atvadas.

Pievienot komentāru

Maigā elegance. Pelēko un rozā toņu salikumi apģērbā un interjerāŠopavasar aktuāli – maigu pasteļtoņu salikumi tīrās, bet pieklusinātās versijās. Izvēloties pelēkrozā paleti, pievērs uzmanību arī faktūru un materiālu saspēlei.
Tūristi izspiedēji: prasa kompensāciju par sliktu laiku (3)Ne visi tūristi ir apmierināti ar ceļojumu, taču līdz PTAC pērn aizgājušas vien 16 lietas
Draugiem Facebook Twitter Google+