Mobilā versija
+0.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
28. oktobris, 2016
Drukāt

Reizniece-Ozola: ko iecels VID vadītāja amatā, ar to strādāšu

Foto - Ivars BušmaisFoto - Ivars Bušmais

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora amata kandidātu vērtēšanas komisijai 1.novembrī jānāk klajā ar atzinumu, kurš no pēdējā kārtā palikušajiem trim kandidātiem – apdrošinātāja Ilze Cīrule, auditors Andris Ņikitins un finanšu stabilitātes uzraugs Kaspars Rumba – būtu piemērotākais.

„Es ļauju komisijai strādāt neatkarīgi, lai viņi man iedod savu vērtējumu,” šodien “Latvijas Avīzes” diskusijā par budžetu Jaunjelgavas novada Staburagā apliecināja finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola.

Ja komisija izvirzīs vienu kandidātu, vai ar to strādāsit pat tad, ja licies, ka cits būtu bijis labāks, pārjautāju.

“Tāpēc komisijai devu vairāk laika, lai varētu izvēlēties. Ja būs viens, strādāšu ar to. Ja būs divi vai trīs, tad man būs jāizvēlas, bet es ceru, ka komisija nonāks līdz vienam” atbildēja ministre.

Viņai ir vesels jautājumu loks, ko vēlētos, lai jaunais ģenerāldirektors risinātu.
Labā ziņa esot tā, ka pārāk lielajam VID darbinieku skaitam, kas ir četri tūkstoši, vajadzētu samazināties par 12%, viņa pavēstīja.

Par diskusiju lasiet otrdienas laikrakstā “Latvijas Avīze” vai meklējiet 1.novembrī mūsu lapā e-avīzē.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (1)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+