Mobilā versija
Brīdinājums +9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
7. oktobris, 2015
Drukāt

“Remix” četros koncertos svinēs pastāvēšanas 30 gadus

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Leģendārajai grupai “Remix” šogad aprit 30 gadi, un grupa to nosvinēs laikā no 14. līdz 18. novembrim ar koncertiem četrās Latvijas pilsētās, LA.lv pastāstīja producents Aivars Hermanis.

Koncerti notiks 14. novembrī Latgales vēstniecībā GORS Rēzeknē, turpināsies 15. novembrī Cēsu koncertzālē un 16. novembrī Rīgā, Dailes teātra Lielajā zālē, bet turnejas noslēgums gaidāms 17. un 18. novembrī Liepājā, jaunajā koncertzālē Lielais Dzintars tās atklāšanas programmas ietvaros.

Koncertos skanēs instrumentālā mūzika un populārākās “Remix” dziesmas jaunradītos aranžējumos – kopā ar Liepājas simfonisko orķestri diriģenta Jēkaba Ozoliņa vadībā. Jubilejas koncertu viesmākslinieki būs dziedātāja Ieva Kerēvica, Ivars Kalniņš (perkusijas) un pūšamo instrumentu grupa “Jokers horns”.

Kas bija un ir supergrupa “Remix”? Igo, Aivars Hermanis, Jevgēņijs Ščapovs, Eduards Glotovs, Uldis Marhilēvičs un Vilnis Krieviņš toreiz – 80 gadu beigās atraktīvi puiši un nu – pēc 30 gadiem – vīri, kuri savā šarmantajā vecumā joprojām spēj salauzt meiteņu sirdis. Viņi visi kopā – “Remi”x.

“Iespējams, ka jauniešiem, kuriem pagājušā gadsimta astoņdesmitie gadi ir tikpat mistiska vēsture kā Tutanhamona laiki, vārds “Remix” ir pasvešs,” nosmaida Hermanis. “Taču, izdzirdot dziesmas radio, nav šaubu, ka atpazīstamība būtu tūlītēja. “Meitene kafejnīcā”, “Dzeltenās kurpes” un vēl daudzas citas, būtu tā lielākā sasaiste ar jaunāko paaudzi un “Remix”. Savukārt trīsdesmitgadniekiem un vecākiem supergrupa – tās ir emocijas uzjundošas atmiņas par dziesmu “Pie laika”. Un kurš gan neatceras izteiksmīgo un neatkārtojamo video “Komunālajam blūzam”?”

Pievienot komentāru

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+