×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
26. maijs, 2015
Drukāt

Remontdarbi vēl sešos valsts autoceļu posmos

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

Šonedēļ tiks iesākti remont­darbi sešos valsts ceļu posmos, divi no tiem ir galvenās nozīmes autoceļi.

Tiks sākta Ainažu šosejas (A1) seguma atjaunošana posmā no Vidzemes šosejas līdz Baltezera beigām, būvdarbus veiks SIA “Lemminkainen Latvija”, investīciju apjoms ir 1,697 miljoni eiro, darbi tiks pabeigti līdz augusta vidum. Daugavpils šosejas seguma atjaunošanas darbus Krāslavas novadā veiks SIA “Binders”, investīcijas šajā objektā ir 1,828 miljoni eiro, un darbi notiks līdz septembra nogalei. Pagaidām vēl šajos būvobjektos būtiski satiksmes ierobežojumi nav paredzēti.

Reģionālo un vietējo ceļu tīklā šonedēļ asfaltēto segumu atjaunošanas darbi sākas uz a/c Alūksne–Ape (P39) no 3. līdz 8. km, a/c Litene–Alūksne (P43) no 17. līdz 29. km un a/c Bārdaskrogs–Krabi (V381) Alūksnes novadā. Būvdarbus veiks SIA “Lemminkainen Latvija”, investīcijas objektā ir 204 tūkstoši eiro, un darbus plānots paveikt jūnijā.

Pierīgā sāks būvdarbus uz a/c Mežvidi–Baldone (P91) divu kilometru garumā līdz pat Baldonei, tos veiks SIA “Strabag”, līguma cena ir 39 tūkstoši eiro, darbi tiks pabeigti līdz jūnija beigām. Savukārt Rundāles apkārtnē sāksies remont­darbi divās dažādās vietās ceļa Dobele–Bauska (P103) posmā no Jāņukroga līdz Saulainei. Arī tos veiks SIA “Strabag”, līguma cena ir 240,3 tūkstoši eiro, un tiem jābūt pabeigtiem līdz jūlija vidum.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+