Tehnika
Auto un moto

Remontēs apvedceļu Baltezers-Saulkalne, atjaunos tiltu pār Mazo Juglu0


Arhīva foto.
Arhīva foto.
Foto – LETA/Ieva Čīka

Šodien, 21.maijā, atsāksies būvdarbi uz Rīgas apvedceļa A4 (Baltezers-Saulkalne) posmā no Avotiem līdz ceļa pārvadam pār dzelzceļu pie Daugavpils šosejas, aģentūrai LETA pavēstīja “Latvijas valsts ceļi” (LVC) pārstāvji.

Remontdarbu laikā notiks posma segas pārbūve un atjaunos tiltu pār Mazo Juglu.

Vienlaikus jau šonedēļ uz tilta pār Mazo Juglu un pirms krustojuma ar autoceļu Ulbroka-Ogre (P5) satiksme tiks organizēta pa vienu ceļa joslu.

Prognozēts, ka satiksme šajā apvedceļa posmā būs īpaši palēnināta, tāpēc tranzīta transportam un vietējiem iedzīvotājiem iesakām izmantot citus maršrutus, atzīmēja LVC pārstāvji.

LVC informēja, ka remontdarbi skars arī apvedceļa A4 krustojumu ar autoceļu Ulbroka-Ogre (P5).

Pēc kompānijā ziņotā, gandrīz kilometru garā apvedceļa posmā pirms tilta pār Mazo Juglu (tiltu ieskaitot) Daugavpils šosejas (A6) virzienā tiks slēgta viena josla, no autoceļa Ulbroka-Ogre (P5) krustojumā ar Rīgas apvedceļu nedrīkstēs nogriezties ne pa labi, ne pa kreisi, proti, varēs braukt tikai taisni, Rīgas apvedceļa A4 (Baltezers-Saulkalne) un autoceļa Ulbroka-Ogre (P5) krustojumā tiks izslēgti pastāvīgie luksofori, kā arī satiksmi būvdarbu zonā regulēs pagaidu luksofori un nepieciešamības gadījumā tiks piesaistīti satiksmes regulētāji.

Lai savlaicīgi informētu satiksmes dalībniekus par minētajām satiksmes organizācijas izmaiņām, vairākās vietās tiks uzstādītas informatīvās zīmes: Tīnūžos, Salaspilī, Sauriešos, Dreiliņos, Ulbrokā, Līčos, autoceļu A2 un A4 divlīmeņu mezglā, kā arī autoceļu P8 un P80 krustojumā.

Tranzīta transportam, kas brauc virzienā no Rīgas un Tallinas uz Daugavpili, Rēzekni vai Maskavu, ieteicams izvēlēties autoceļu A6 Rīga-Daugavpils, dodoties virzienā no Bauskas un Viļņas uz Tallinu, ieteicams izvēlēties maršrutu caur Rīgu, sekojot informatīvām norādēm, dodoties virzienā no Daugavpils, Rēzeknes, Maskavas uz Rīgu vai Tallinu, ieteicams izvēlēties ceļu caur Rīgu, bet dodoties virzienā no Rīgas vai Tallinas uz Bausku vai Viļņu, ieteicams izvēlēties ceļu caur Rīgu un pa Daugavpils šoseju (A6).

Saistītie raksti

Savukārt vieglajam transportam un vietējiem iedzīvotājiem ieteicamais apbraukšanas maršruts Salaspils un Tallinas virzienā ir caur Tīnūžiem vai Ikšķili, izmantojot valsts reģionālos autoceļus Inčukalns-Ropaži-Ikšķile (P10) un Rīga-Ērgļi (P4).

Būvdarbi uz Rīgas apvedceļa sākās pērn augustā. Tos veic AS “Ceļu pārvalde”, un darbu līgumcena ir 6,16 miljoni eiro ar pievienotās vērtības nodokli. Būvdarbus plānots pabeigt vasaras beigās.

LA.lv