×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
20. februāris, 2018
Drukāt

Repše par Rimšēviča lietu: Lieciet galdā faktus un pierādījumus! (68)

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

Ilmārs Rimšēvičs deviņus gadus bija toreizējā Latvijas Bankas (LB) prezidenta Eināra Repšes vietnieks, kā arī LB valdes priekšsēdētājs. Repše sacīja, ka viņam esot grūti noticēt, ka bijušais kolēģis, kuru viņš pazīstot kā augsti profesionālu, godīgu cilvēku, izspiežot un pieņemot kukuļus.

“Pagaidām man ir vairāk jautājumu nekā atbilžu. Lielākoties mēs dzirdam vienas puses skaidrojumus. Ja Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs ir sācis šo lietu ar ļoti skaļiem paziņojumiem, tad gribētos pieņemt, ka tie nav balstīti uz vienas ieinteresētas personas sūdzības pamata( NORVIK bankas lielākais akcionārs paziņojis, ka Rimšēvičs ilgi izspiedis kukuļus no viņa vadītās kredītiestādes – M.L.), taču pagaidām nav nekas vairāk par paziņojumiem.

Sabiedrība ir saņēmusi nopietnu triecienu un ļoti gaida faktus un pierādījumus. Šie apvainojumi, kas izskanējuši publiskajā telpā par Rimšēviča darbībām, ir ļoti nopietni, tāpēc vēl jo vairāk mēs gaidām: būs vai nebūs pierādījumi? Nebūtu pieļaujams, ka tiesībsargājošās iestādes veic tik agresīvu izmeklēšanas darbu uz nepārbaudītu vienas ieinteresētās puses liecību pamata. Apvainojumi ir tik nopietni, ka jābūt atrisinājumam nevis vairāku gadu garumā, bet gan visai drīz. Ja šiem skaļajiem paziņojumiem un Rimšēviča apvainojumam nebūs nopietna pamata, tas būs milzīgs skandāls,” sacīja Repše.

Pievienot komentāru

Komentāri (68)

 1. Marsiešu hronikas
  jeb Fantastikas pasakas noziedznieka-marsieša izpildījumā

 2. Marsiešu hronikas
  jeb Fantastikas pasakas

 3. piekāst tādu norvikbanku

 4. Es par Ilmāru,piekāst to krieveli no Norvik!

 5. Abām bankām – Norvik un ABLV – vistiešākais sakars ar Rimšēviča kunga aizturēšanu. Vistiešākais!!! Uz kāda pamat tomēr nauda tika aizdota??? Interesanti, kurš iesēdīsies Rimšēviča vietā un kāds tad liktenis gaida Latvijas valsti??? Jāatceras LB prezidenta noracēji: KAS un no KURIENES tie uzradušies??? Viss atklāsies ar laiku!? Redzēsim KO un KURĀ oktāvā viņi dziedās? ĻOTI INTERESANTI! ĻOTI!

 6. A.Balts
  21.02.2018 15:35
  Šī fotogrāfija pati par sevi neizsaka neko! Tāda var būt par jebkuru ceļojošu personu svešā vietā un mirkli svešā kompānijā.Jo ja Maligins bija viņa draugs, ja abi kopā bija tālā ceļā, svešā vietā, kur kādā pēczvejas vietā bija Maligina paziņas vai draugi, tad arī Rimšēiča atrašanās neko citu nenozīmē,kā tikai nejauša klārbūtne, pievienojoties draugam un tā kompānijai piem. uz vakariņām. Nozīme ir tam, kādi sakari, kadas sekas un darbības ir sekojušas šo cilvēku tālākajiem kontaktiem, jeb nekāda turpinājuma nav bijis. Daudz citu jautājumu rodas, bet atbilžu maz, arī par Maligina pēkšņo nāvi īstas skaidrības nav un klusums par to jo dīvaināks.Bet…uz kopējā sistemātiskā valsts brucināšanas fona, tas viss ir jau mums pieradināts, kā “normāla” valsts dzīves sastāvdaļa.

 7. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks grib, lai “stukačiem”,
  No “skapja” gļēvi smirdošiem,
  Tiek “cieņa” ZOMBĒTA un “gods”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – pelnīts sods)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas VERGOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem ( t.sk. – privāti ) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

 8. Kungam vajadzētu paklusēt! Varbūt noilgums iestājies. Vēl var atrast faktus un pierādījumus par Baltijas bankas uzraudzību, ko veica Repše un viņa vietnieks Rimšēvičs, kā arī daudz ko citu…Rimšēvičs vienkārši mācijās no sava bosa.

 9. Jā, Repše, liec galdā faktus , kur palika rubļu vagoni!

 10. Tieši tā! Tas ir plānots kibernoziegums pret Rimšēviču godīgu LB prezidentu. Kādam nelietim vajag brutāli gāzt Rimšēviču, lai veiktu nelietīgas banku darbības ar naudu aizdošanu ABLV un NORDIK banku glābšanai, un iesēstos LB bankas prezidenta krēslā!

  • Nu tik godīgs tagad, ka pieprasījis tikai 100 000 “kukulīti” un vēl pie tam US dollāros !. Tiem giga mērvienību blēžiem jau tās ir tikai kopeiki un ir uzskatāmi par ikdienišķu prasību. Tad jau LB kalā iesprūdis kauls.

 11. Visi dzīvnieki ir vienādi, cūkas vienādākas

 12. Repše malacis.

 13. Repšes kungs pateica taisnību. Tā lībiņa, kas sēž Saimā ir nenormāla vecene.

  • libiņa, kura noslegusi jauktās laulibas ar nepilsoni, ir aboltiņas laizitaja Nr.1 un mantiniece. Kura ir norikota sedet uz olām DP

 14. Pilnībā piekrītu Repšem

 15. Lai nu kas būtu runājis.

 16. Piekrītu Repšem! Tagad viss balstās tikai uz krievu banku vadītāju pļāpām! Izklausās pēc sazvērestības no Krievijas, reāli iegāst Latviju!

 17. Piekrītu Repšes teiktajam.
  Interesanti, ka pagājušo gadu Krūmiņa kungu arī azturēja KNAB. Ar tādu pompu,tagad viss kluss un mierīgs.Kam tas cirks vajadzīgs.

  • Pilnībā piekrītu Repšes teiktajam. Tā ir negodīga grupējuma nelietīgs uzbrukums un apmelojums LB prezidentam Rimšēvičam. Nomelnot un pazemot godīgu un augsti cienījamu prezidentu nav goda darbs. Tas jau līdzinās labi izplānotai sazvērestībai no neliešu bandas

 18. Kur ir pierādijumi? Vai tie tagad skaitās kā neizpaužami valsts noslēpumi par kuriem nedrīkst runāt?

 19. Kur ir Rimšēviča preses konferences video?

 20. Kad Straume stājās knābja vadītāja amatā, solījās izmeklēšanas veikt korekti, tomēr sakarā ar Rimšēviču uzrīkoja kārtējo KNAB šovu. Izskatās, ka ne ar ko neatšķiras no saviem neveiksmīgajiem priekšgājējiem.

 21. Ja pieradijumi pat nebuus ,pantu piemeklees un cilveku noraks

 22. domāt, ka lietu var ierosināt bez pierādījumiem. Bet gribētos gan zināt šos pierādījumus, lai laicīgi kādu varētu apklusināt un pasakas sacerēt. visi vēži tūlīt salīdīs vienā kulē un čaukstēs. Žēl, ka nav vasara un lapsenes nelido, vai ne?

 23. Piekrītu Repšes kungam.

 24. Lauku Avīzes 1993.gada 26. februāra numura rakstā “Atklāti runājot – atklāti meli” viss par Repšes “naudas vagona” lietu. Pirms 25 gadiem izdevās iziet sveikam un veselam, taču tauta atceras savus prihvatizācijas “varoņus” un viņu “varoņdarbus”.

 25. Te pienāca Kinzulis - Atbildēt

  un 2 vagoni Krievijas naudas aizmirsās? Kur palika? Izkūpēja lidmašinās vai …

 26. Ar KNAB ir tā : viena tante teica un viss aiziet. Viņiem jāpārbauda, vai ziņojums ir patiess un parasti to uzzina ne tikai apsūdzētais, bet puse pasaules, it sevišķi, ja tu esi cik necik atpazīstama personība.
  No manas pieredzes bija tā; viena tante pasūdzējās un sākās izmeklēšana, kura vilkās vairāk kā pus gadu. Rezultāts: sūdziba nepamatota, reputācija sačakarēta, pats gandrīz pazaudēju darbu. Lūk tā ir ar to KNAB, viņi pat neatvainojās.

 27. par faktiem runājis. Savā laikā apkāsa tautu trīskārt kopā ar Godmani. Baltijas bankas piramīda, Naudas maiņa no krievu rubļiem uz repšikiem, Nezin kur palika tautas saziedotais pusmiljons pašam aizejot politikā. Daudzie melīgie solījumu par labklājības uzlabošanos valstī. Būtu nu kaunējies vienreiz.

 28. Gribu redzēt apstiprinājumus Rimšēviča vainai. Būšu pārsteigts ja saņemšu, tomēr esmu atvērts visam

 29. Vai tad vēl Latvijā ir kāds kurš tic Repšem un viņa domām visas Valsts iedzīvotāji atceras kādā veidā viņš aizgāja no bankas un cik tautai bija jāsaziedo kungam naudas.

 30. Tādi kā tu, Einār, prot “faktus” dziļi zemē aprakt. Tāpēc paiet tik ilgs laiks mūsu diegabiksēm viņus izrakt.

 31. Pilnīgi var piekrist Repšes k-gam!

 32. Ko ta tagad Repše aizgājis pie “Latimas” -vēl viens interesants radījums “RIGVIR” ,kuru stumj ārvālstu tirgos un tieši Aizkaukāzs, Vidusāzija, Krievija….vai Knābim nevajadzēja parakt šo struktūru…. uzpēldēs visādas foto….

 33. Man patīk, ka Repše daudz nemuld, bet pasaka tiešam īsi un kodolīgi, saprotami!

 34. manas domas,cik skaļi izskanējas viss,tik klusi un ātri vis norimsies,jo te ir iejauktas pārāk lielas zives.Latvijā lielās zives cietumos neliek,tos ceļ aukstos amatos.

 35. Pilnibā piekrītu Repšem!

 36. Divi draugi, kuri ne jau ar dieva palīdzību izspruka no kriminālprocesa 3 miljonu afērā Latvenergo lietā, tagad spriedelē par pierādījumiem!

 37. Izskatās pēc februāra PUČA, un nu līdz VĒLĒŠANĀM ir JĀPIEPRASA rezultāts, KURŠ vainīgs, Rimšēvičs vai politiķi!!!!?

 38. Repšem taisnība.
  Šoreiz nevar gadiem ilgi vilkt izmeklēšanu, kā te pierasts.

 39. Ceru, ka, ja Rinkeviča vainu nepierādīs ar reāliem faktiem, atkāpsies gan KNAB, gan ekonomikas policijas vadība, tāpat premjers un lupatnieks Vājonis, kuri nekautrējas publiski paust nosodījumu cilvēkam, kuram pat tobrīd apsūdzība vēl nebija uzrādīta.

  • es gan ceru , ja nebūs pierādījumu …..tad beidzot sarkanais ģenerālprokurors atstās amatu un tiesu sistēmās būs reformas!

  • Pievienojos asc. tieši tā.
   Es arī nicinu visas vārnas un vienīgie, ko cienu ir tie, ar kuriem var iet karā un kuri nekad tevi nenodos aiz pašlabuma lai pakāptos tev uz galvas. Bet pateiks, ka tev tic un uzsitīs uz pleca.
   pārējie ir nelgas.

 40. zaglis zagli atbalsta.

 41. Nu lai izdodas Rimševicam pierādīt savu nevainību! škiet , ka SVF vadītājam Štrausam Kānam neizdevās pierādīt , ka nemetās virsū pumpainai istabenei. Diemžēl politika ir visnetīrākā lieta un vieta . Ja Tevi nolej ar mēsliem, notīrīties neiespējami. Izskatās , ka Ilmārs kādam varenākam dūzim ir trāpījies ceļā!

 42. Ukraiņi jau Latviju bija ierindojuši, kā ceturto korumpētāko valsti pasaulē, jo paši jau ar to bija saskārušies. Tik mūsu bāleliņiem nepatika, ka to ukraiņi izpauda skaļi pa visu pasauli. Korupcijai saknes ir dziļas……

 43. Pilnīgi pareizi. Tieši tā. Vai ja katra tante pasaka uzreiz var teatrāli arestēt Rimševiču jautājums. un visiem žurnalistiem jau gatava diagnoze, zem spārna privāti foto nezcik gadu veci u.tml.
  Izskatās pēc mēģinājuma nograut Latvijas ekonomiku.

 44. Jautājums: kā Tu Repše pierādīsi,ka es Tev prasu – “Dod šurp man 100 000 eiro vai arī,ja nedosi,es Tevi nošaušu – tā bez lieciniekiem,bez ierakstītiem šiem draudiem,bez video – ACI PRET ACI ???

 45. Un kāpēc neviens nesaka ,ko atklāja kratīšanā? Ja kas būtu atrasts tad jau presei būtu tapis zināms.Ja būtu tik neapgāžami pierādijumi tad neatbrīvotu no apcietinājuma.Pie mums cilvēku var viegli apmelot. Un tad nu skaidrojies un taisnojies Ko esi darijis un ko nē.

 46. Jo vairāk informācijas parādās, jo vairāk sāk izskatīties , ka Rimševicu grib novākt no skatuves. Jautājums, cik garas ir tās rociņas, kas to dara. Interesanti, ka KNAB mums saka, ka tas nav saistīts ar ABLV, lai gan skaidri redzams, ka ir. Ja kās var tā manipulēt ar KNAB, un izskatās, ka tas pat nav no Latvijas, rodas daudz jautājumu. Mēs te reizēm lecam uz ecēšām par acīmredzamiem pārkāpumiem, KNAB nekustina ne pirkstu. Vēlēšanas durvju priekšā un kaimiņvalsts vēlēšanās ietekmēt mūsu valsti nav noslēpjamas. Domāju, mums jābūt ļoti gudriem un godīgiem. Un stingriem.

 47. Rimševičs preses konferencē skaidri norādīja, ka Norvik un ABLV bankām ir ļoti liela ietekme uz drošībsargājošām iestādēm un valdību. Kaut vai tāds fakts: telefonsarunā no Spānijas Rimševičs teica, ka
  ABLV nauda NAV jāaizdod, kam seko kratīšana LB un viņa dzīvesvietā, bet atgriežoties Latvijā seko viņa arests. Tātad kāds piespieda LB VALDI mainīt viedokli un nodiktēja valdei nobalsot, ka nauda IR jāaizdod.
  Kas tas bija par ietekmīgu cilvēku, kurš piespieda neatkarīgu iestādi pieņemt šādu lēmumu? Vai tas nav jāizmeklē? Lūk, tā jau arī ir politiskā korupcija un valsts nozagšana!

 48. Pilnīgi piekrītu.Šis scenārijs ir sagatavots ārpus Latvijas.

  • Kā tad… Visi tie ārpusē ir ļaunie- amerikāņi, krievi, preses aģentūras, Eiropas bankas, tikai mūsējie- rimševici, laventi, lembergi ir kristāldzidri kā zīdaiņa asaras, vai ne?

   • Man bij godīgi sakot nožēlojami lasīt “kaunīgos latviesus” (ne velti ir tāds gadsimtiem sens bēdīgi slavens zīmols – kaunīgie latvieši), kas nākošā dienā barā teica, ka viņiem esot kauns no ārzemēm. No ārzemēm…… salidzinot ar kurām mūsu ekonomiskie noziegumi un mahinacijas ir bērnu slupsti. Atver acis. Rietumu valstīs multimiljardieri ir uzpirkuši politiķus. citādi nek’\adi Merkeles gājieni nebūtu iespējami. Tautas balsotu, ko grib un tas ar notiktu. Tā visa tak ir polit-korupcija kādēļ nav demokrātijas. Nav ko sirgt ar tādiem kompleksiem un pašsaustīšanu. Atradušies svētie, kam mūs mācīt… smiekli nāk. ipaši Romas pāvests. pats svētākais mācītājs. šķaudiena nav vērts.

    • Piekrītu ”Ha” ! Visa pasaule ir galīgi netīra. Paši rietumu gudrie taisa visādas rebes un tik brauc mūs, duraciņus, mācīt. Un mēs, mutes ieplētuši klausāmies, klanāmies un pakalpojam. Katram savi mēsli, visiem to pietiek – gan uz rietumiem, gan uz austrumiem.

 49. Pie mums tā notiek,viena tante teica.

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Pirms Jāņiem skaidri zinām, būs sukas tā kā tā

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) kriminālprocesā par, iespējams, nelikumīgu partijas “KPV LV” finansēšanu aizturējis trīs personas un veicis kratīšanas. KNAB vakar Saeimā aizturēja arī šīs partijas pārstāvi deputātu, bijušo aktieri Artusu Kaimiņu. Saeima vakar deva piekrišanu Kaimiņa aizturēšanai un kratīšanai, nevis apcietināšanai. Deputāts pirms aizturēšanas vakarrīt žurnālistiem teica, ka viņam neesot skaidrības, par kādiem jautājumiem Ģenerālprokuratūra lūgusi parlamentam atļauju viņa aizturēšanai un kratīšanas veikšanai. Kaimiņš pauda uzskatu, ka viņa pārstāvētā partija ir “absolūti neizdevīga valdošajai varai” un pašlaik notiekošais ir domāts “priekš televīzijas kamerām”. Viņš gribot zināt, “kāpēc šī pompozitāte” ir dažus mēnešus pirms Saeimas vēlēšanām.

Kā vērtējat Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa aizturēšanu?
Draugiem Facebook Twitter Google+