Mobilā versija
0.0°C
Zigurds, Sigurds, Sigvards
Otrdiena, 24. janvāris, 2017
7. aprīlis, 2016
Drukāt

Rešetins Nacionālajā teātrī iestudēs Moljēra balvu saņēmušu darbu (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas Nacionālā teātra Aktieru zālē Intars Rešetins iestudē Floriana Zellera drāmu “Ak, tētīt…” , kas 2014. gadā saņēmusi prestižo Moljēra balvu kā labākais orģināldramaturģijas darbs Francijā 2014. gadā, LA.lv pastāstīja teātra sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Rimšēviča.

Dailes teātra aktiera un režisora Intara Rešetina debija Nacionālajā teātrī, piedāvājot emocionālu franču mūsdienu dramaturga Floriana Zellera stāstu par attiecībām ģimenē starp bērniem un vecākiem, par mīlestību, kura ne vienmēr ir tikai gaiša un viegla, par vecumu, kas tuvojas, par sajūtām, ko negribas atklāt pat tuvākajiem cilvēkiem ģimenē.

Paužot vēlmi iestudēt izrādi kaimiņu teātrī, režisors Intars Rešetins pasmaidīja par sevi, sakot: “Esmu vecmodīgs – mani interesē pats stāsts, nevis formas meklējumi. Stāsts, kuru skatītājs var saistīt ar savu dzīves pieredzi.”

Galvenajās – tēva un meitas – lomās Valdis un Dita Lūriņi, pārējās lomās Zane Dombrovska, Ainārs Ančevskis, Līga Zeļģe, Normunds Laizāns.

Izrādes scenogrāfs Kristians Brekte, kostīmu māksliniece Vita Radziņa, mūzikas autori Kristaps Rūķītis un Anrijs Grinbergs, gaismu māksliniece Krista Erdmane.

Iestudējuma pirmizrāde gaidāma 28. aprīlī.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. ................... Atbildēt

    lai izdodas. Kam nav ko teikt, tam formas, sekss…..teātra patreizējais tupums ir apbrīnas vērts, pat reizēm paskatos, cik zemu vēl var krist

Diskusiju mutuļos dzims jaunas dejas (1)Sakarsušajā gaisotnē ap Latvijas valsts simtgades Dziesmu un deju svētku Deju lieluzveduma repertuāru un dejotāju ietērpu būtiski ir emociju un pretrunīgās argumentācijas jūrā nepazaudēt deju kuģa stūri – skaidru skatu uz nozares šodienu un perspektīvu.
Draugiem Facebook Twitter Google+