Revanšs Ventspils gaumē 0

Baltijas basketbola līgas spēlē BK “Ventspils” Rīgā pārliecinoši ar 81:60 apspēlēja “Barons kvartālu”, nodrošinot pirmo vietu I grupā un sava laukuma priekšrocības ceturtdaļfinālā.

Notriektā tautumeita 6

Ventspilnieki vienīgo šīs sezonas zaudējumu Baltijas līgā piedzīvoja Top-16 posma sākumā tieši pret “Barons kvartālu”. Tādēļ papildus motivācija nebija nepieciešama, drīzāk to radīja arī otrdienas zaudējums FIBA Eiropas izaicinājuma kausa izcīņā Turcijā.

Spēles sākums veiksmīgāks izdevās baroniem, kas pirmās ceturtdaļas izskaņā ieguva desmit punktu pārsvaru – 23:13. Ventspils atbilde bija tikpat daiļrunīga ar 21:6 ofensīvu. Spēles turpinājumā laukumā pilnībā dominēja Ventspils komanda, otrajā puslaikā mājiniekiem atļaujot iemest tikai 25 punktus.

Uzvara BK “Ventspils” komandai nodrošināja pirmo vietu I grupā un tikšanos ceturtdaļfinālā ar E grupas otrās vietas ieguvējiem – vai nu BK “Valmiera”, vai “Šiauliai”. “Barons kvartālam” ceturtdaļfinālā pret Tartu “TU/Rock” nebūs sava laukuma priekšrocība.

BALTIJAS BASKETBOLA LĪGA

I grupa

“Barons kvartāls” – BK “Ventspils” 60:81 (23:15, 35:43, 44:62). Gulbis 19, Digss 16, Epners 9, Zonne 7, Keins 4, Rozītis, Brūniņš pa 2, Mētra 1; Bērziņš 15, Vairogs 12, Kembels 11, Simss 10, Meiers 9, Timma 8, Laksa 7, Valters 4, Lejasmeiers 3, Pinete 2.

Tabulā: 1. BK “Ventspils” 5-1, 2. “Barons kvartāls” 5-1, 3. “Lietkabelis” 1-4, 4. “Parnu” 0-5.