Mobilā versija
+3.7°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
18. janvāris, 2016
Drukāt

Revīzijā pārkāpumus neatklāj

Foto - LETAFoto - LETA

SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" logo.

Šo pārbaudi RNP Rīgas mērs Nils Ušakovs Audita pārvaldei uzdeva veikt pēc Valsts kontroles (VK) revīzijas, kad uzņēmuma darbībā atklājās vairākas, iespējams, pretlikumīgas darbības, norādot, ka pēc šīs pārbaudes viņš lems par tālāko rīcību RNP sakarā. RNP pārstāve Santa Vaļuma pastāstīja, ka uzņēmums jau ir ieviesis deviņus VK ieteikumus no 23, papildu astoņu ieteikumu ieviešanu plānots pabeigt četru mēnešu periodā, savukārt sešiem ieteikumiem ieviešanu plānots pabeigt līdz 2016. gada 1. jūlijam. Rīgas domes opozīcijā esošās “Vienotības” deputātu frakcijas priekšsēdētāja Sarmīte Ēlerte, komentējot pārbaudes rezultātu, norādīja, ka “tas nav nekāds pārsteigums”, jo šī pārvalde strādā tiešā Ušakova pakļautībā. Kā rakstīts, VK revīzijā RNP pērn secināja, ka dzīvokļu īpašnieki Rīgā ir spiesti apmaksāt pašvaldības uzņēmuma RNP nelikumīgās darbības, izšķērdību un nolaidību, kā arī fiktīvi nodarbinātus cilvēkus. Ģenerālprokuratūra saistībā ar VK konstatētajiem pārkāpumiem nolēma sākt kriminālprocesu.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+