Mobilā versija
+1.7°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
18. janvāris, 2016
Drukāt

Revīzijā pārkāpumus neatklāj

Foto - LETAFoto - LETA

SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" logo.

Šo pārbaudi RNP Rīgas mērs Nils Ušakovs Audita pārvaldei uzdeva veikt pēc Valsts kontroles (VK) revīzijas, kad uzņēmuma darbībā atklājās vairākas, iespējams, pretlikumīgas darbības, norādot, ka pēc šīs pārbaudes viņš lems par tālāko rīcību RNP sakarā. RNP pārstāve Santa Vaļuma pastāstīja, ka uzņēmums jau ir ieviesis deviņus VK ieteikumus no 23, papildu astoņu ieteikumu ieviešanu plānots pabeigt četru mēnešu periodā, savukārt sešiem ieteikumiem ieviešanu plānots pabeigt līdz 2016. gada 1. jūlijam. Rīgas domes opozīcijā esošās “Vienotības” deputātu frakcijas priekšsēdētāja Sarmīte Ēlerte, komentējot pārbaudes rezultātu, norādīja, ka “tas nav nekāds pārsteigums”, jo šī pārvalde strādā tiešā Ušakova pakļautībā. Kā rakstīts, VK revīzijā RNP pērn secināja, ka dzīvokļu īpašnieki Rīgā ir spiesti apmaksāt pašvaldības uzņēmuma RNP nelikumīgās darbības, izšķērdību un nolaidību, kā arī fiktīvi nodarbinātus cilvēkus. Ģenerālprokuratūra saistībā ar VK konstatētajiem pārkāpumiem nolēma sākt kriminālprocesu.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (2)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli (8)Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+