×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
26. aprīlis, 2018
Drukāt

“Revolut” saņem ceturtdaļmiljarda investīcijas (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Nikolajs Storonskis

Londonā bāzētais un arī Latvijā darbojošais strauji augošais finanšu tehnoloģiju jeb “fintech” uzņēmums “Revolut” turpina attīstību. Tas saņēmis ievērojamus 250 miljonus dolāru investīcijās, kas tā vērtību mazāk nekā gada laikā ļāvis paaugstināt par piecām reizēm, sasniedzot 1,7 miljardus dolāru. Līdz ar to trīs gadu laikā kopš kompānijas dibināšanas, tajā investēti jau 340 miljoni dolāru.

Kompānijā investējis Honkongā bāzētais riska kapitātla fonds “DST Global”, kā arī divi Silīcija ielejas investori – “Index Ventures” un “Ribbit Capital”. Kā zināms, “Revolut” ir uzņēmums, kura galvenais mērķis ir izjaukt tradicionālo banku ierasto praksi iekasēt samaksu par teju ikvienu darbību. “Revolut” to nedara, kas to padara ļoti interesantu vairāku cilvēku acīs. Viens no “Revolut” dibinātājiem un vadītājiem Nikolajs Storonskis norāda, ka investīcijas no “DST Global” ir lielisks uzņēmuma novērtējums. “Vēsturiski bankas sektors līdz šim vairījās no lielām tehnoloģiskām izmaiņām, taču tagad viss mainīsies,” apgalvo N. Storonskis. “Revolut” uzņēmējdarbības attīstības vadītājs Andris Bičeika norāda, ka investīcijas uzņēmumu ierindo līdzās lielākajām pasaules tehnoloģiju kompānijām, “kuras būtībā ir mainījušas daudzu cilvēku ieradumus.”

Savukārt “DST Global“ pārstāvis Toms Stafords norādījis, ka investīciju fonds izvēlējies investēt “Revolut”, jo kompānija rada un ievieš tehnoloģijas, kuras padara vienkāršākas un samazina finanšu pakalpojumu cenas lietotājiem un sīkajai uzņēmējdarbībai.

Dažu pēdējo mēnešu laikā “Revolut” savus klientus iepazīstināja ar rīkiem, kuri dažu sekunžu laikā ļauj izmainīt tradicionālo valūtu kriptovalūtā, ar vienreizējām virtuālajām kartēm, kuras pasargā no krāpšanas internetā, ar viedkrājkasēm “Revolut Vaults”, kuras dod iespēju veikt automātisko taupīšanu un daudzām citām lietām. Jaunais piesaistītais kapitāls tiks izmantots “Revolut” pasaules līmeņa attīstībai, sākot no ASV, Kanādas, Singapūras, Honkongas un Austrālijas līdz 2018. gada beigām. Tāpat kompānija cer līdz gada beigām no 350 darbinieku kolektīva izaugt līdz 800, vislielāko uzmanību pievēršot pasaules līmeņa inženieru un dizaineru meklēšanai.

Pašlaik “Revolut” sistēmā katru mēnesi veikto operāciju vērtība sasniedz 1,8 miljardus, kompānija katru dienu sagaida aptuveni no 6000 līdz 8000 jaunu lietotāju: kopējais patērētāju skaits jau tuvojas 2 miljoniem, bet nākošo 5 gadu laikā uzņēmums cer izaugt līdz 100 miljoniem klientu skaitam visā pasaulē. Pašlaik Latvijā ir apmēram 18 000 klientu, bet nākamā gada beigās kompānijas vadība cer sasniegt 100 000 klientu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

 1. Ontūn, nekādi nevaru saprast, kā moderatori vēl cieš tavus spamus. Nelāgākais ir tas, ka tavs palags aizņem kādus pāris ekr“anus un jātērē laiks, lai tiktu līdz kam jēdzīgākam.

 2. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks grib, lai “stukačiem”,
  No “skapja” gļēvi smirdošiem,
  Tiek “cieņa” ZOMBĒTA un “gods”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – pelnīts sods)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas VERGOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmoliberastu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

Draugiem Facebook Twitter Google+