Mobilā versija
+4.2°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
17. marts, 2015
Drukāt

Rēzeknē aiztur noziedznieku grupas darboni (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes (LRP) Kriminālpolicijas biroja amatpersonas 14. martā aizturēja 1970.gadā dzimušu vīrieti, organizētas noziedzīgās grupas pārstāvi, pie kura atrasts un konfiscēts šaujamierocim līdzīgs priekšmets un munīcija.

VP LRP informē, ka pēc organizētās noziedzīgās grupas darboņa aizturēšanas uzsākts kriminālprocess par šaujamieroča iegādāšanos, glabāšanu, nēsāšanu, pārvadāšanu, pārsūtīšanu vai realizēšanu bez attiecīgas atļaujas.

Turpinot izmeklēšanu, policisti 16.martā aizturētā vīrieša dzīvesvietā veica kratīšanu. Tās laikā atrasta un konfiscēta munīcija un narkotiskās vielas, kā arī divas šļirces ar nezināmas izcelsmes vielu.

Saistībā ar narkotisku vielu neatļautu glabāšanu policijā uzsākts vēl viens kriminālprocess par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu.

Policija turpina izmeklēšanu. Tuvākajās dienās Rēzeknes tiesa lems par drošības līdzekļa – apcietinājuma – piemērošanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Bartaševiču vai???

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (26)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+