Mobilā versija
0.0°C
Māra, Mārīte, Marita
Sestdiena, 25. marts, 2017
17. marts, 2015
Drukāt

Rēzeknē aiztur noziedznieku grupas darboni (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes (LRP) Kriminālpolicijas biroja amatpersonas 14. martā aizturēja 1970.gadā dzimušu vīrieti, organizētas noziedzīgās grupas pārstāvi, pie kura atrasts un konfiscēts šaujamierocim līdzīgs priekšmets un munīcija.

VP LRP informē, ka pēc organizētās noziedzīgās grupas darboņa aizturēšanas uzsākts kriminālprocess par šaujamieroča iegādāšanos, glabāšanu, nēsāšanu, pārvadāšanu, pārsūtīšanu vai realizēšanu bez attiecīgas atļaujas.

Turpinot izmeklēšanu, policisti 16.martā aizturētā vīrieša dzīvesvietā veica kratīšanu. Tās laikā atrasta un konfiscēta munīcija un narkotiskās vielas, kā arī divas šļirces ar nezināmas izcelsmes vielu.

Saistībā ar narkotisku vielu neatļautu glabāšanu policijā uzsākts vēl viens kriminālprocess par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu.

Policija turpina izmeklēšanu. Tuvākajās dienās Rēzeknes tiesa lems par drošības līdzekļa – apcietinājuma – piemērošanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Bartaševiču vai???

LDz darbinieks spiegojis Krievijas labā (3) Zemgales tiesas apgabala prokuratūra par spiegošanu Krievijas labā cēlusi apsūdzību AS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) ceļu meistaram Aleksandram Krasnopjorovam.
Draugiem Facebook Twitter Google+