Mobilā versija
+2.6°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
16. jūnijs, 2015
Drukāt

Rēzeknē aiztur zagli ar pieredzi; atrasts liels daudzums apzagtās bankas pildspalvu (1)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Rēzeknes policijas darbinieki, veicot izmeklēšanu par dažādām zādzībām, noskaidrojusi un aizturējusi kādu 1973.gadā dzimušu vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par vairāku noziegumu izdarīšanu, portālu “la.lv” informē Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes pārstāve.

“Jūnija mēnesī Rēzeknē tika reģistrēti dažādi zādzību un mantu bojāšanas gadījumi. Piemēram, kādam dzīvoklim pirmajā stāvā, kurā ļaundaris mēģināja iekļūt, tika izsists loga stikls un bojātas durvis. Līdzīgs gadījums reģistrēts nedaudz agrāk, kad, izsitot loga stiklu un iekļūstot iekšā, no skaistumkopšanas salona tika nozagtas dažādas mantas. Tāpat arī līdzīgā veidā Rēzeknē bija reģistrēta iekļūšana kādas bankas iekštelpās un kādai automašīnas izsists loga stikls,” stāsta policijā.

Aizturētais burtiski šī gada pavasarī atbrīvojās no ieslodzījuma vietas, kur izcieta sodu par līdzīga rakstura noziegumiem, t.sk. arī par skaistumsalona apzagšanu turpat Rēzeknē. Daļa zagtu mantu tika atrasta, tajā skaitā arī liels daudzums pildspalvu ar apzagtas bankas simboliku.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. savāca pildspalvas lai varētu rakstīt apžēlošanas lūgumus …
    Ko no cietuma iznācis citu var iesākt ? 🙁

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (55)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+