×
Mobilā versija
+8°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
6. jūnijs, 2014
Drukāt

Rēzeknē ar pakaļdzīšanos aiztur divus jauniešus zagtā Audi

Foto: LETAFoto: LETA

Vakar vakarā Rēzeknē par nepakļaušanos policijas darbiniekiem tika aizturēti divi jaunieši, kuri ar zagtu automašīnu mēģināja aizlaisties no policijas, portālu LA.lv informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas nodaļas inspektore Anastasija Laizāne.

Vakar, ap plkst. 21:30 Rēzeknes pilsētas centrā policijas darbinieki pamanīja automašīnu Audi, kurai bija uzliktas citas automašīnas valsts numura zīmes. Pēc policistu vairākkārtējām likumīgajām prasībām apturēt automašīnu tās vadītājs uzsāka bēgšanu. Vajājot minēto transportlīdzekli, policijas darbinieki izdarīja vairākus brīdinājuma šāvienus gaisā, lai apturētu automašīnu.

Pārkāpēji apturēja automašīnu pie meža uz kāda lauku ceļa ārpus pilsētas un sāka bēgšanu kājām, taču bēgšanas mēģinājums neizdevās, jo policisti viņus panāca. Divi jaunieši, 18 gadus vecs vadītājs un 16 gadus vecs pasažieris, tika aizturēti

Turpinot darbu un visu apstākļu izmeklēšanu, tika noskaidrots, ka jaunieši vizinājušies ar zagtu automašīnu. Minētā automašīna Audi tika nozagta naktī no 2. uz 3. jūniju no kāda pagalma teritorijas Rēzeknē. Policija turpina izmeklēšanu un skaidro 18 gadus veca jaunieša saistību ar citām automašīnu zādzībām Rēzeknē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+