Mobilā versija
Brīdinājums -0.8°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
11. jūnijs, 2014
Drukāt

Rēzeknē godinās Zemessardzes veterānus

Foto - LETAFoto - LETA

Rēzeknē sestdien, 14.jūnijā, īpašā pasākumā tiks godināti Zemessardzes veterāni, informē Zemessardzes pārstāve virsseržante Diāna Selecka.

Pasākuma plānots godināt Zemessardzes 32. Kājnieku bataljona veterānus – cilvēkus, kuri dienējuši Zemessardzē līdz maksimālā vecuma – 55 gadu – sasniegšanai.

Pasākums sāksies ar ziedu nolikšanu pie Latgales Atbrīvošanas pieminekļa “Vienoti Latvijai!” (Latgales Māras), un turpināsies Rēzeknes kultūras namā, kur veterāniem pateiksies Rēzeknes pilsētas domes un Zemessardzes 32. Kājnieku bataljona vadība.

Šobrīd Zemessardzes 32.Kājnieku bataljona veterānu apvienībā ir 87 dalībnieki. Veterānu godināšanas pasākumi jau notikuši Viļānos, Maltā, Dricānos un Mērdzenē.

“Cilvēki, kas šobrīd ir veterānu rindās, pirms 23 gadiem aktīvi iesaistījās Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanā un Zemessardzes veidošanā, mūsu pienākums ir pateikt viņiem paldies. Man ir liels prieks, ka šo pasākumu organizēšanā mūs ļoti aktīvi atbalsta pašvaldības,” saka Zemessardzes 32. Kājnieku bataljona veterānu apvienības priekšnieks virsseržants Antons Cauņa.

Zemessardzes veterānu apvienības sāktas veidot 2011. gadā, lai apvienotu zemessargus, kuri sasnieguši noteikto vecumu, un atvaļinātos  karavīrus, kuri ieguvuši Zemessardzes veterāna statusu. Apvienību mērķis ir atbalstīt Zemessardzi un Nacionālos bruņotos spēkus to uzdevumu veikšanā.

Pievienot komentāru

Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (1)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+