×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
17. janvāris, 2014
Drukāt

Rēzeknē policijas iecirkņa priekšnieks smagi sašāvis sevi (1)

pistole2

Rēzeknē Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirkņa priekšnieks Igors Trafimovs 16. janvārī guvis smagu ievainojumu, neuzmanīgi apejoties ar ieroci. Negadījums noticis, jo ierocis, kas nav bijis aprīkots ar drošinātāju, patvaļīgi izšāvis brīdī, kad iecirkņa priekšnieks paklupis.

Kā portālam LA.lv pastāstīja VP pārstāvis Toms Sadovskis, negadījums notika vakar īsi pirms pulksten 19.00, kad policists, atgriežoties dzīvoklī, paklupa un trieciena rezultātā kabatā esošais ierocis patvaļīgi izšāva. Iecirkņa priekšnieks guva šautu brūci vēderā. Uzreiz pēc negadījuma policists nogādāts ārstniecības iestādē, kur viņam veikta operācija, šobrīd viņa veselības stāvoklis ir stabils, bet smags.

Noskaidrots, ka trauma gūta no Trafimova personīgā ieroča. Viņam piederēja TT sistēmas pistole, un šos ieročus ražotājs neaprīko ar drošinātājiem, tādēļ trieciena rezultātā tie var patvaļīgi izšaut.

Jāpiebilst, ka dienestā Valsts policija neizmanto TT sistēmas ieročus un šajā gadījumā tas bijis policista personīgais ierocis.

Par notikušo ir uzsākta izmeklēšana, kuru veic Valsts policijas Iekšējās drošības birojs. Izmeklēšanas ietvaros tiks noskaidroti detalizēti notikušā apstākļi, kā arī tiks izvērtēta policista atbildība par neuzmanīgu apiešanos ar ieroci.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. kas par stulbumu TT pistolei IR drošinātājs, jāprot vienkārši ar ieroci apieties.

Draugiem Facebook Twitter Google+