Mobilā versija
+2.2°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
20. septembris, 2016
Drukāt

Rēzeknē privātmājā nelegāli ražots alkohols

Valsts policijaValsts policija

Policisti Latgalē atklājuši kārtējo nelikumīgo alkohola ražošanas vietu.

Ludzas iecirkņa darbinieki agrāk uzsāktā kriminālprocesa ietvaros ieguva operatīvo informāciju, ka Rēzeknē kādā privātmājā, iespējams, notiek nelikumīgas darbības akcīzes preču jomā. Pagājušās nedēļas beigās, likumsargi ieradās notikuma vietā, lai informāciju pārbaudītu.

Pārbaudes laikā tika atklāta nelegālā alkohola ražotne. Pavisam izņemti 500 litri pašizgatavota alkohola, kā arī iekārtas kandžas pagatavošanai. Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, alkohols tika ražots realizācijai Rēzeknes, Kārsavas, un Ludzas novada nelikumīgā alkohola tirdzniecības vietās.

Pašlaik tiek pārbaudīta 1970.gadā dzimuša vīrieša saistība ar šo lietu. Vīrietis agrāk nebija nonācis policijas redzeslokā.

Pievienot komentāru

Beidzot grib mazināt nodokli pārtikai (2)Vienojas izvērtēt iespēju līdz 5% samazināt PVN Latvijā audzētiem augļiem, dārzeņiem un ogām
Streičs: Sveikt vīriešus Padomju armijas dienā ir tumsonība un kauns (7)Liekas absurdi – kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas pagājuši jau turpat 27 gadi, bet joprojām ir cilvēki, kuri atzīmē armijas dienu, un šajā
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+