Mobilā versija
+2.9°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
20. septembris, 2016
Drukāt

Rēzeknē privātmājā nelegāli ražots alkohols

Valsts policijaValsts policija

Policisti Latgalē atklājuši kārtējo nelikumīgo alkohola ražošanas vietu.

Ludzas iecirkņa darbinieki agrāk uzsāktā kriminālprocesa ietvaros ieguva operatīvo informāciju, ka Rēzeknē kādā privātmājā, iespējams, notiek nelikumīgas darbības akcīzes preču jomā. Pagājušās nedēļas beigās, likumsargi ieradās notikuma vietā, lai informāciju pārbaudītu.

Pārbaudes laikā tika atklāta nelegālā alkohola ražotne. Pavisam izņemti 500 litri pašizgatavota alkohola, kā arī iekārtas kandžas pagatavošanai. Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, alkohols tika ražots realizācijai Rēzeknes, Kārsavas, un Ludzas novada nelikumīgā alkohola tirdzniecības vietās.

Pašlaik tiek pārbaudīta 1970.gadā dzimuša vīrieša saistība ar šo lietu. Vīrietis agrāk nebija nonācis policijas redzeslokā.

Pievienot komentāru

Rietumu sabiedrībās populisma sezona, notikušo Itālijā komentē eksperts (1)Pašlaik nevajadzētu pārspīlēt ar prognozēm par Itālijā notikušā referenduma sekām, jo Rietumu sabiedrības ir nonākušas “salīdzinoši lielā populisma sezonā”.
Pārsteigums! Taksometrā atrod "Kinder Surprise" olu ar narkotikāmRīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieki taksometrā pie taksista un trim pasažieriem atradusi "Kinder Surprise" olu ar narkotikām.
Draugiem Facebook Twitter Google+