Mobilā versija
+4.5°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
20. septembris, 2016
Drukāt

Rēzeknē privātmājā nelegāli ražots alkohols

Valsts policijaValsts policija

Policisti Latgalē atklājuši kārtējo nelikumīgo alkohola ražošanas vietu.

Ludzas iecirkņa darbinieki agrāk uzsāktā kriminālprocesa ietvaros ieguva operatīvo informāciju, ka Rēzeknē kādā privātmājā, iespējams, notiek nelikumīgas darbības akcīzes preču jomā. Pagājušās nedēļas beigās, likumsargi ieradās notikuma vietā, lai informāciju pārbaudītu.

Pārbaudes laikā tika atklāta nelegālā alkohola ražotne. Pavisam izņemti 500 litri pašizgatavota alkohola, kā arī iekārtas kandžas pagatavošanai. Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, alkohols tika ražots realizācijai Rēzeknes, Kārsavas, un Ludzas novada nelikumīgā alkohola tirdzniecības vietās.

Pašlaik tiek pārbaudīta 1970.gadā dzimuša vīrieša saistība ar šo lietu. Vīrietis agrāk nebija nonācis policijas redzeslokā.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (69)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+