Latvijā
Kriminālziņas

Rēzeknē strīda laikā sieviete nodur bijušo draugu0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: Fotolia

Rēzeknē uz aizdomu pamata par bijušā drauga noduršanu policijas darbinieki aizturējuši kādu 1999.gadā dzimušu sieviete, informēja VP Latgales reģiona pārvaldes Disciplinārās uzraudzības grupas vecākā inspektore Inese Fjodorova.

Informācija par to, ka Rēzeknē, kādā privātmājā atrasts jauna vīrieša līķis policijā tika saņemta 13.maija rītā. Ierodoties notikuma vietā likumsargi atrada 1998.gadā dzimuša vīrieša līķi ar durtu brūci krūšu rajonā. Uz aizdomu pamata par slepkavības izdarīšanu tika aizturēta 1999.gadā dzimusi sieviete.

Patlaban noskaidrots, ka starp sievieti un viņas bijušo draugu bija izcēlies sadzīves rakstura konflikts, kā rezultātā sieviete, ar virtuves nazi, iedūra vīrietim krūšu kurvja rajonā. No gūtajām traumām vīrietis mira notikuma vietā.

Par minēto faktu sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 116.panta – par citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu (slepkavība). Tiesa aizdomās turamajai piemērojusi drošības līdzekli – apcietinājumu, izmeklēšana turpinās.

Par šādu likumpārkāpumu vainīgajai personai paredzēts sods ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz divdesmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

LA.lv