×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
5. septembris, 2014
Drukāt

Rēzeknē uzieta kandžas ražotne; Daugavpilī – nelegālas dziras glabātuve (Foto)

Foto - Valsts policijaFoto - Valsts policija

Veicot regulāros operatīvos pasākumus cīņā pret nelikumīga alkohola apriti Latgales reģionā, policija vakar, 4.septembrī, Daugavpilī un Rēzeknē apturētas vērienīgas nelegālas alkohola izgatavošanas un tirdzniecības vietas.

Daugavpils iecirkņa policijas darbinieki, veicot kriminālprocesa izmeklēšanu, kas bija uzsākts saistībā ar alkohola “točku” Valmieras ielā, noskaidroja, ka kādā dzīvoklī A.Pumpura ielā ,iespējams, tiek glabāts alkohols, kas tālāk tiek nogādāts un pārdots minētajā tirdzniecības punktā, informē VP.

Veicot kratīšanu, policistu aizdomas apstiprinājās – izņemti 112 litri spirta. Saistībā ar notikušo tiek pārbaudīta dzīvokļa saimniece, 1971.gadā dzimusī sieviete, kura jau agrāk nonākusi policijas redzeslokā saistībā ar analoģiskā rakstura pārkāpumiem.

Tajā pat dienā, 4.septembrī, arī Rēzeknē tika realizēti līdzīgi operatīvie pasākumi. Iecirkņa policijas darbinieki, izmeklējot jau agrāk uzsāktu kriminālprocesu, veica sankcionētu kratīšanu kādā dzīvoklī Seiles ielā, kā rezultātā tajā konstatēja alkoholisko dzērienu ražotni. Pavisam izņemti 300 litri brāgas, 19 litri gatavās produkcijas (kandžas), kā arī visi iespējamie alkohola pagatavošanai nepieciešamie priekšmeti (tecināšanas aparāts, filtri, sūkņi utt.). Šajā sakarā policija pārbauda 1959.gadā dzimušu dzīvokļa saimnieci.

Jāpiebilst, ka šoreiz policisti nebija īpaši pārsteigti par ieraudzīto, jo šajā dzīvoklī viņi kādreiz jau veica kratīšanu. Maijā policija tur jau bija konstatējusi nelikumīgu alkohola ražotni, kurā toreiz izņemti 135 litri gatavās produkcijas kandžas, 200 litri brāgas, kā arī alkohola izgatavošanai nepieciešamie priekšmeti un ierīces.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+